Hneď vedľa lanovky Strachan Ski centum!

Už len pár voľných miest na Silvestra. Prežite u nás krásne Vianoce.

Privát Bachleda Ždiar Vás pozýva do útulného rodinného domu, situovaného v severoslovenskej obci Ždiar, v blízkosti lyžiarskeho strediska Strachan.

Ak sa zaujímate o možnosti výletov v okolí, odporúčame Vám navštíviť Bachledovu dolinu, ktorá ponúka zaujímavé aktivity počas celého roka, vhodné aj pre rodiny s deťmi. Veľkou zaujímavosťou a vyhľadávanou atrakciou je Chodník v korunách stromov s vyhliadkovou vežou, odkiaľ sa Vám naskytne očarujúci výhľad na celé okolie. Pekný je výlet k Jezerskému jazeru, spoznávanie krás Belianskej jaskyne a v neposlednom rade turistika v Belianskych Tatrách. Lyžovačku a snowboarding si naplno vychutnáte v okolitých lyžiarskych strediskách Strachan, Strednica, Monkova dolina a Bachledka.

Náš útulný Privát Bachleda Ždiar je Vám k dispozícii počas celého roka a ponúka Vám ubytovanie s celkovou kapacitou 11 lôžok vrátane jednej prístelky.

Veľmi radi Vás ubytujeme v týchto izbách:
- jednej 2-lôžkovej izbe s manželskou posteľou,
- jednej 2-lôžkovej izbe s manželskou posteľou a možnosťou prístelky na gauči,
- dvoch 3-lôžkových izbách s manželskou posteľou, samostatným lôžkom a balkónom.

Všetky izby disponujú televízorom, vlastnou kúpeľňou so sprchovacím kútom, toaletou a uterákmi. Pre ubytovaných hostí je k dispozícii spoločná kuchyňa s plynovou dvojplatničkou, rýchlovarnou kanvicou, mikrovlnnou rúrou, chladničkou s mrazničkou a jedálenským posedením. Vo všetkých priestoroch ubytovania je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Vaše lyže si odložíte v priestoroch na to určených a autá zaparkujete priamo pri objekte. V blízkosti ubytovania sa navyše nachádza minigolf, lezecká stena a dobrá reštaurácia. Veríme, že Váš pobyt strávený v Priváte Bachleda Ždiar bude pre Vás príjemne stráveným časom s Vašimi blízkymi. Tešíme sa na Vás.