S jedinečným výhľadom na Belianske Tatry

Zatúžili ste prežiť dovolenku mimo svojho domova s pocitom cítiť sa ako doma? Ak áno, pozývame Vás do Vily Belianky, ktorá sa nachádza v rázovitej podtatranskej obci Ždiar, v lone prírody Spišskej Magury a Belianskych Tatier.

Zachovalú tradičnú architektúru pocítiť priamo pri príjazde do obce, kde sa nachádza aj Múzeum Ždiarsky dom. Aj samotná príroda láka každého turistu, cyklistu a neturistu na prechádzku okolím do Vysokých Tatier, Pienin, Slovenského raja a iných zaujímavých miest. Vyhľadávanými atrakciami sú i Chodník korunami stromov, Belianska jaskyňa, horská bobová dráha Tatrabob či Dunajec s možnosťou jeho splavu. Kúpanie je možné v Poprade alebo vo Vrbove. V zime si zalyžujete na upravených svahoch lyžiarskych stredísk Ski centrum Strachan Ždiar, Ski centrum Strednica Ždiar, Krasuľa aj Ski Bachledova dolina - Bachledka.

Vila Belianka poskytuje útulné ubytovanie počas celého roka pre maximálne 17 hostí. Na výber u nás máte z týchto možností ubytovania:

Na poschodí:
- jednej 2-lôžkovej izby s manželskou posteľou;
- jednej 4-lôžkovej izby s manželskou posteľou a dvomi samostatnými lôžkami;
- jedného 5-lôžkového apartmánu, ktorý disponuje jednou 2-lôžkovou spálňou s manželskou posteľou a 3-lôžkovou spálňou s manželskou posteľou a samostatným lôžkom;
- spoločnou kuchynkou pre 2 a 4-lôžkové izby (el. dvojplatnička, chladnička s mrazničkou, mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica).

Na prízemí:
- jedného 6-lôžkového apartmánu so samostatným vchodom, letnou terasou, s dvomi 3-lôžkovými spálňami, každá s manželskou posteľou a lôžkom.

Vo výbave každej izby i apartmánu okrem príslušného počtu lôžok nechýba ani televízor so satelitným a internetovým príjmom, prakticky vybavená kuchynka s riadom a kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. Z izieb sa pokojne dostanete na balkón s výhľadom na Belianske Tatry. V celom objekte je zaistené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Milovníkov slnka poteší záhrada, kde si oddýchnete na hojdačke, na terase s vonkajším posedením alebo ugrilujete špeciality na grile. V zime Vám vieme uschovať Vaše lyže. Mysleli sme i na parkovanie - zaistené priamo pri ubytovaní. Ak Vás naša ponuka zaujala, budeme radi, keď prídete prežiť peknú dovolenku do Vily Belianky, odkiaľ máte blízko k všetkým atrakciám regiónu. Tešíme sa na Vás!