Loading

Ubytovanie Ski centrum Strachan Ždiar

(470 objektov v okolí 25 km)
Ski centrum Strachan Ždiar

Ski centrum Strachan Ždiar

Ždiar

Lyžovačka vo Vysokých Tatrách je niečo o čom snívajú mnohí. Toto najvyššie pohorie celej krajiny ukrýva jeden nepoznaný kút, ktorý v zime obchádza mnoho turistov. Sú nimi Belianske Tatry. Vysoké hory v krásnej prírode by nemali uniknúť pozornosti žiadneho lyžiara. Čo takto sa pod nimi zdokonaliť v lyžovaní?

Vitajte v dedinke Ždiar. Slovo dedinka nie je celkom presné, keďže celá obec má dĺžku niekoľkých kilometrov. Leží na hlavnom ťahu vedúcom na hraničný prechod Lysá Poľana do Poľska. Nájdete tu niekoľko lyžiarskych stredísk, ktoré sú vhodné predovšetkým pre začiatočníkov a rodinky s deťmi. Dnes Vám predstavíme stredisko, kde nadobudnete pocit ako u svojich známych. Rodinné stredisko Ski centrum Strachan zaujme hlavne svojou atmosférou a vľúdnosťou.

Stredisko patrí neďalekému rodinnému penziónu. Majitelia sa o neho vzorne starajú a aj keď neponúka desiatky kilometrov dlhé trasy a najmodernejšie lanovky, radi sa tu vrátite. Takmer v celom okolí nenájdete nič lepšie pre Vaše deti. Modro značené zjazdovky sú vhodné hlavne pre začiatočníkov. Obsluhujú ich 3 vleky, čo je na menšie stredisko dostatočné. Nebudete dlho čakať v rade na vlek a zalyžujete si možno viac ako inde. Celková dĺžka všetkých zjazdoviek je takmer 1 kilometer.

Dôležitá nie je kvantita, ale kvalita. Aj v menšom Ski centre Strachan nájdete moderný systém umelého zasnežovania a osvetlenie na večerné lyžovanie. Zo svahov Spišskej Magury, na ktorých je stredisko umiestnené sa Vám naskytne jedinečný výhľad na celé Belianske Tatry. Ten si vychutnáte pri dobrom obede v miestnej reštaurácií alebo s jedinečnou grilovanou pochúťkou z bufetu. O Vaše ratolesti sa medzitým budú starať skúsení inštruktori. Budú lyžovať, behať, skákať, skrátka baviť sa.

Pokiaľ Vás už lyžovanie omrzí, skúste bežky. Hrebeňom Spišskej Magury vedú tie najkrajšie trasy v celom okolí. Ak ste mali v iných strediskách pocit, že ste len jeden z tisíca, v Ski centre Strachan sa to zmení. O každého zákazníka je kráľovsky postarané. Parkovisko pri stredisku je bezplatné, dokonca tu premáva aj skibus. V prípade, že sa ubytujete v priľahlom wellness penzióne, pripravte sa na ďalšie milé pozornosti. Napríklad zľavy na skipasy, prípadne večernú lyžovačku celkom zdarma.

Ždiar je typickou dedinkou s ľudovou architektúrou, žijúcou cestovným ruchom. Ubytovanie si môžete vybrať z blízkeho penziónu prislúchajúceho k stredisku alebo z niektorého z ďalších v dedine. Sú ich desiatky, rovnako ako aj privátov v rodinných domoch. Nájdete tu hotel, turistickú ubytovňu, chatky. Skrátka všetko, po čom len môžete túžiť.

... zobraziť viac

Penzión Bachleda

0,1 km od Ski centrum Strachan Ždiar, Ždiar, v obci / v meste...
Nové ubytovanie s výhľadom na Tatry!

Penzión Michal

0,1 km od Ski centrum Strachan Ždiar, Ždiar, v obci / v meste...
Čarovná chalúpka voľná len 6.3. - 11.3.

Chata pri potoku

0,1 km od Ski centrum Strachan Ždiar, Ždiar, v obci / v meste...
Chata v krásnom prostredí

Ubytko Hanka

0,1 km od Ski centrum Strachan Ždiar, Ždiar, na okraji obce...
Pri lyžiarskom stredisku

Penzión Šafrán v Belianskych Tatrách

0,2 km od Ski centrum Strachan Ždiar, Ždiar, v rekreačnej obl...
Sauna, stolný tenis, stolný futbal...

Drevenica Anka

0,2 km od Ski centrum Strachan Ždiar, Ždiar, na okraji obce...
Rodinná dovolenka pod Belianskými Tatram

Kamzík Resort

0,3 km od Ski centrum Strachan Ždiar, Ždiar, v obci / v meste
WELLNESS, BILIARD, STOLNÝ TENIS, WIFI

Chalupa 420 Ždiar

0,3 km od Ski centrum Strachan Ždiar, Ždiar, v obci / v meste, v centre mesta
Krásna chalupa s grilom, kotlíkom...

Privát Bachleda Ždiar

0,3 km od Ski centrum Strachan Ždiar, Ždiar, v obci / v meste, pri vleku
Hneď vedľa lanovky Strachan Ski centum!

Penzión Patrik

0,3 km od Ski centrum Strachan Ždiar, Ždiar, v obci / v meste...
Penzión so záhradným krbom!