V lone krásnej prírody Slovenského raja

Penzión Salamander** je situovaný v prekrásnej prírode Národného parku Slovenský raj, v pokojnej časti malebnej obce Dedinky - Mlynky.

Výborná poloha ubytovania v obkolesení krásnych hôr a lesov Slovenského raja v blízkosti vodnej nádrže Palcmanská Maša v kombinácii so zabezpečeným komfortom ubytovania a kvalitnými doplnkovými službami penziónu je zárukou dovolenky plnej relaxu, pokoja ale aj aktívneho oddychu a turistiky. Samotný penzión predstavuje ideálny východiskový bod pre podnikanie množstva turistických a cyklistických túr. Spríjemniť Váš pobyt si môžete aj hubárčením, rybolovom, člnkovaním, bežkovaním, skvelou lyžovačkou v okolitých lyžiarskych strediskách, návštevou neďalekého aquaparku AquaCity Poprad či dokonalým relaxom v relaxačných priestoroch penziónu so saunou a možnosťou využitia masáží.

Svojim hosťom ponúka penzión celoročne komfortné ubytovanie v príjemne zariadených izbách a apartmánoch, ktorých samozrejmosťou je televízor so satelitným príjmom, telefón, WiFi pripojenie na internet a vlastná kúpeľňa s toaletou. Vybrať si u nás môžete spomedzi 3 dvojlôžkových izieb, 7 dvojlôžkových izieb s možnosťou využitia jednej prístelky a jednej trojlôžkovej izby s možnosťou dvoch prísteliek. Pre hostí preferujúcich apartmánový typ ubytovania máme v našej ponuke dva komfortné apartmány s kapacitou pre 4 až 6 osôb, ktoré sú tvorené dvomi dvojlôžkovými spálňami, príjemnou obývacou miestnosťou s posedením (možnosť dvoch prísteliek) a balkónom s krásnym výhľadom na okolie. Celková kapacita penziónu tak spolu predstavuje 31 pevných lôžok a 13 prísteliek.

Súčasťou penziónu je štýlová reštaurácia, v ktorej majú ubytovaní hostia celoročne zabezpečené chutné stravovanie. Pochutnať na výborných špecialitách si môžete taktiež v priestoroch kaviarne s možnosťou vonkajšieho posedenia na letnej terase s krbom. Pre špeciálne príležitosti je Vám v penzióne k dispozícii salónik.

K ďalším doplnkovým službám Penziónu Salamander patrí fitness, využitie sauny, možnosť masáží, zapožičanie bicyklov a lyží ako aj možnosť hrania biliardu a stolného tenisu. Pre najmenších návštevníkov tu máme pripravené multifunkčné ihrisko, detský kútik s hračkami a detské vonkajšie ihrisko s preliezkami, šmýkačkou a pieskoviskom. Veríme, že sa u nás budete cítiť ako doma a radi sa k nám čoskoro opäť vrátite. Tešíme sa na Vašu návštevu.