V lone krásnej prírody Slovenského raja

Penzión Salamander ** je situovaný v prekrásnej prírode Národného parku Slovenský raj, v pokojnej časti malebnej obce Dedinky - Mlynky.

Výborná poloha ubytovania v obkolesení krásnych hôr a lesov Slovenského raja v blízkosti vodnej nádrže Palcmanská Maša v kombinácii so zabezpečeným komfortom ubytovania a kvalitnými doplnkovými službami penziónu je zárukou dovolenky plnej relaxu, pokoja, ale aj aktívneho oddychu a turistiky. Samotný penzión predstavuje ideálny východiskový bod pre podnikanie množstva turistických a cyklistických túr. Spríjemniť Váš pobyt si môžete aj hubárčením, rybolovom, člnkovaním, bežkovaním, skvelou lyžovačkou v okolitých lyžiarskych strediskách, návštevou neďalekého aquaparku AquaCity Poprad či relaxom v priestoroch penziónu s fínskou saunou a oddychovou miestnosťou.

Svojim hosťom ponúkame príjemné ubytovanie v kompletne renovovaných izbách s vôňou dreva. V každej izbe sa nachádza TV a WiFi pripojenie na internet a samostatná kúpeľňa s WC. V apartmánoch sa nachádzajú Smart TV s uhlopriečkou "120". Aj keď by sme tu boli najradšej bez telefónov, niekedy sa inak nedá. Takže áno, na WiFi sa tu pripojíte, len Vás chceme upozorniť a zároveň poprosiť o strpenie. Nachádzame sa skutočne v horách a na optiku ešte len čakáme.

Vybrať si u nás môžete spomedzi troch 2-lôžkových izieb, siedmich 2-lôžkových izieb s možnosťou využitia jednej, alebo dvoch prísteliek a jednej 5-lôžkovej izby. Pre hostí preferujúcich apartmánový typ ubytovania máme v našej ponuke dva komfortné apartmány s kapacitou pre 4 až 6 osôb, ktoré sú tvorené dvomi oddelenými spálňami, kde je možnosť jednej prístelky. Nachádza sa tu príjemná obývacia miestnosťou s rohovou rozkladacou sedacou súpravou a balkónom s krásnym výhľadom na okolie. Celková kapacita penziónu tak spolu predstavuje 33 pevných lôžok a 15 prísteliek.

Súčasťou penziónu je reštaurácia s rodinnou atmosférou, v ktorej majú ubytovaní hostia zabezpečené chutné stravovanie formou polpenzie. Pochutnať na výborných špecialitách si môžete taktiež v priestoroch kaviarne s možnosťou vonkajšieho posedenia na letnej terase s krbom.

K ďalším doplnkovým službám Penziónu Salamander patrí fínska sauna, možnosť dohodnutia si masáže. V cene ubytovania budete mať zahrnutý možnosť využívať naše ihriská (detské, volejbalové, futbalové) ohnisko na opekanie a spoločenskú miestnosť so SMART TV, stolným ping-pongom, detským stolným futbalom, šípkami a za poplatok veľkým stolným futbalom, a air - hokejom a basketbalom. Pre našich hostí zdarma požičiavame bicykle a počas zimnej sezóny poskytuje SKI Gugel Mlynky zľavu na všetky ich služby vo výške 20%.

Ďakujeme Vám veľmi pekne, že ste si vybrali náš rodinný penzión a tešíme sa na Vašu návštevu.

Penzión Salamander