Loading

Ubytovanie Lyžiarske stredisko Dedinky

(186 objektov v okolí 25 km)
Lyžiarske stredisko Dedinky

Lyžiarske stredisko Dedinky

Dedinky

Lyžiarske strediská na Slovensku sú častokrát v rozprávkovom prostredí, skryté pred pohľadmi turistov. Jedno také Vám predstavíme a aby toho nebolo málo, rozprávkové je nielen jeho okolie, ale aj samotný názov. Vitajte v lyžiarskom stredisku Dedinky.

Nájdete ho priamo v raji. Konkrétne v Slovenskom raji, ktorý je preslávený hlbokými roklinami a prekrásnou prírodou. Len málo miest sa môže vyznačovať takou prírodnou kulisou ako Dedinky. Nachádzajú sa v hlbokom lese neďaleko Dobšinej, ktorá je preslávená Dobšinskou ľadovou jaskyňou.

Nájdete tu trate pre každého. Deti a začiatočníci si otestujú svoju stabilitu na lyžiach na modrých, najmenej náročných zjazdovkách. Stredne pokročilí lyžiari si užijú sneh na červenej zjazdovke a myslelo sa tu aj na skutočných expertov. Lyžiarske stredisko Dedinky ponúka až 2 čierne najnáročnejšie zjazdovky o celkovej dĺžke 1400 metrov. Ani nároční lyžiari sa nudiť nebudú.

Lyžiarske stredisko Dedinky sa delí na 3 lokality. Na Dedinky, Mlynky Biele vodyMlynky Gugeľ.

Dedinky sú určené začiatočníkom. Nachádza sa tu jedna modrá zjazdovka a jeden vlek. Zaujímavosťou je, že pri lyžovačke budete mať krásny výhľad na Palcmanskú Mašu. Ide o najvyhľadávanejšiu vodnú plochu v oblasti a obľúbené rekreačné stredisko.

Mlynky Biele vody sú rovnako určené začiatočníkom, z dvojice vlekov jeden slúži deťom. Dve modré zjazdovky zaručia, že sa tu naučí lyžovať aj to najväčšie „drevo“.

Hlavná časť strediska sú Mlynky Gugeľ. V prevádzke sú tu 3 vleky, z toho jeden detský a zjazdovky všetkých náročností. Od kopčeka pre lyžiarsku školu, cez rodinné modré, stredne náročné červené až po dvojicu strmých, čiernou farbou značených zjazdoviek. Vrcholová stanica vleku je zároveň najvyšším bodom strediska v nadmorskej výške 996 metrov nad morom. Najnižší bod je o viac ako 250 metrov nižšie.

Stredisko má výborné snehové podmienky. Tomu dopomáha systém umelého zasnežovania na veľkej časti zjazdoviek. Ich celková dĺžka vo všetkých častiach je približne 7 km, pričom o Vašu prepravu sa stará spolu 6 vlekov.

Lyžiarske stredisko Dedinky okrem toho ponúka bežkárske trate, klzisko na korčuľovanie, sánkarskú dráhu a množstvo turistických chodníkov. Využiť môžete požičovňu lyží, kde nájdete aj skialpinistické vybavenie. Nič Vám tak nebude brániť v spoznávaní neupravovaných svahov Slovenského raja.

Dedinky Mlynky spolu so svojím lyžiarskym strediskom sú mimoriadne vyhľadávanými počas celého roka. To dokazuje aj pestrá ponuka najrôznejších ubytovacích kapacít. Nájdete tu všetko od štýlových penziónov cez útulné chaty až po jednoduché ubytovanie na súkromí. Poriadne si navoskujte lyže a tešte sa. V Dedinkách máte na čo.

... zobraziť viac

Chata Bubo

0,2 km od Lyžiarske stredisko Dedinky, Dedinky, v rekreačnej...
Slovensky raj Dedinky

Apartmány Filipka

0,9 km od Lyžiarske stredisko Dedinky, Dedinky, na okraji obc...
Na brehu vodnej nádrže s vlastným mólom!

Rekreačný domček Jarka

1,0 km od Lyžiarske stredisko Dedinky, Dedinky, v rekreačnej...
V krásnom prostredí blízko vodnej nádrže

Chata Raj Dedinky

1,1 km od Lyžiarske stredisko Dedinky, Dedinky, v rekreačnej...
Vleky 2 km /X-Box/3D kino/Kaďa/Čln/Bicyk

Chalupa v raji

1,2 km od Lyžiarske stredisko Dedinky, Dedinky, v obci / v me...
Chalúpka blízko k vode aj do prírody

Domček u Ferka

1,3 km od Lyžiarske stredisko Dedinky, Dedinky, v obci / v me...
Ubytovanie v blízkosti Palcmanskej Maši

Privát Katka

1,4 km od Lyžiarske stredisko Dedinky, Dedinky, v obci / v me...
Tichá lokalita, krásna príroda

Ubytovanie Berg

1,4 km od Lyžiarske stredisko Dedinky, Mlynky, v rekreačnej o...
300 m od vstupu do Zejmarskej rokliny

Penzión Salamander

1,6 km od Lyžiarske stredisko Dedinky, Mlynky, na okraji obce...
V lone krásnej prírody Slovenského raja

Apartmány Melissa

1,6 km od Lyžiarske stredisko Dedinky, Mlynky, v rekreačnej o...
Chata blízko Ski centra i priehrady