Relax a oddych v Slovenskom raji

Horská chata Lesanka sa nachádza v prekrásnej prírode mimo zastavanej časti obce Stratená na území Národného parku Slovenský raj, v údolí, ktoré ústí k vodnej nádrži Dedinky. Chata poskytuje svojím hosťom dokonalé súkromie s dobrým prístupom k chate aj v zime.

Chata má kapacitu 27 lôžok v 9 izbách (tri dvojlôžkové, päť trojlôžkových, jedna päťlôžková s možnosťou prístelky). Voľný čas môžete tráviť v spoločenskej miestnosti s televízorom, satelitom a krbom. Zariadená kuchyňa Vám poslúži na prípravu vlastnej stravy. V objekte sú 2 kúpeľne a 4 toalety. Elektrické kúrenie + krb v spoločenskej miestnosti zabezpečujú dostatočné teplo na chate počas celého pobytu. Ak budete mať záujem pripravíme Vám aj stravu. K vybaveniu chaty patrí WiFi pripojenie na internet, hojdačka a altánok s posedením s možnosťou opekania, grilovania a varenia guľášu.

Chata je vhodná pre skupiny turistov, lyžiarov, rodiny s deťmi a partie, ktoré plánujú guľášparty alebo neformálne rodinné a spoločenské akcie.

V blízkom okolí je obľúbená turistika a cykloturistika v Slovenskom raji. Navštíviť môžete aj vodnú nádrž Dedinky, kde je aj lyžiarske stredisko.