Štýlová chalupa v nádhernom prostredí!

Chalupa Sofia je situovaná v krásnom tichom prostredí pod lesom na okraji malebnej obce Vernár, nachádzajúcej sa v obklopení nádhernej prírody Slovenského raja. Vďaka svojej výbornej polohe ako aj komfortnému vybaveniu predstavuje chalupa celoročne výbornú voľbu pre všetkých milovníkov aktívneho oddychu aj skvelého relaxu.

Vychutnávať si tu môžete množstvo príjemných lesných prechádzok a horských túr prekrásnou okolitou prírodou Slovenského raja ale aj blízkych Vysokých Tatier. Spoznať tak môžete krásu známych roklín a tiesňav, ako napr. Suchá Belá, Veľký Sokol, Prielom Hornádu, Piecky či Kláštorská roklina. Navštíviť Vám určite odporúčame aj blízku Dobšinskú ľadovú jaskyňu (10 km), či obľúbený aquapark AquaCity Poprad (20 km). Nudiť sa tu nebudete ani v zimnom období, nakoľko priamo za obcou sú Vám k dispozícii služby miestneho lyžiarskeho strediska Vernár - Studničky.

Celoročne Vám ponúkame komfortné ubytovanie v samostatnom rekreačnom dome - Chalupe Sofia, s celkovou kapacitou pre 12 až maximálne 20 osôb. Keďže dom je prenajímaný vždy len jednej skupine hostí, počas celého Vášho pobytu tu máte garantované súkromie a pokoj.

Na prízemí domu je Vám k dispozícii príjemná spoločenská miestnosť s krbom, LCD televízorom so satelitným príjmom, CD/DVD prehrávačom ako aj pohodlným gaučovým a jedálenským posedením. Spoločenská miestnosť je zároveň prepojená s kompletne zariadenou kuchyňou s možnosťou plnohodnotnej prípravy vlastných jedál, v ktorej môžete využívať sklokeramickú varnú dosku, elektrickú rúru, dve chladničky s mrazničkou, rýchlovarnú kanvicu, mikrovlnnú rúru, umývačku riadu a všetok potrebný riad.

Spálňová časť domu je tvorená šiestimi 2-lôžkovými spálňami, pričom v dvoch z nich je možné využiť ešte dve ďalšie prístelky. Pre zaistenie komfortu hostí sú dve spálne dovybavené vlastnými kúpeľňami so sprchovacími kútmi a toaletami. Pre ostatné štyri izby sú v dome k dispozícii dve ďalšie spoločné kúpeľne so sprchovacími kútmi a toaletami. V priestoroch celého domu je zaistené bezplatné WiFi pripojenie na internet. Využívať tu môžete aj miestnosť na odkladanie športových potrieb (lyží a bicyklov).

Chalupa Sofia disponuje zároveň veľkou záhradou, výborne oddýchnuť v kruhu svojej rodiny a priateľov si tak môžete pri vonkajšom posedení v altánku, s možnosťou grilovania, opekania a varenia kotlíkového gulášu. Pre Vaše ratolesti tu máme pripravené hojdačky, šmýkačku, trampolínu a pieskovisko. Parkovanie Vašich áut je možné priamo v uzavretom dvore domu. Tešíme sa na Vás.