X-Box, 3D TV, Kaďa, Čln, Bicykle, Kone

Chata Raj Dedinky sa nachádza v tichom a pokojnom prostredí na okraji obce Dedinky, v časti Dobšinská Maša, iba 50 metrov od brehu priehrady Palcmanská Maša. Z chaty sa budete kochať prekrásnym výhľadom na prírodu Slovenského raja. Poloha chaty je ideálna pre pobyty rodiniek s deťmi, skupinky priateľov a známych, turistov i relaxujúcich seniorov.

Milovníci turistiky a cyklistiky si lepšie ani nemohli vybrať. Podniknite krásny turistický výlet do Zejmarskej rokliny, Stratenského kaňonu alebo na Havraniu skalu. Cyklisti tu nájdu veľa chodníčkov, ktoré je možné preskúmať aj s Vašimi ratolesťami. K dispozícii je Vám tu veľa chodníkov rôznej náročnosti, ktoré zvládnu aj Vaše detičky. V horúcich letných dňoch sa môžete schladiť v Palcmanskej Maši, kde si môžete požičať čln, zarybárčiť alebo vyskúšať aquazorbing. Pre všetkých, ktorí majú radi históriu, odporúčame navštíviť Kaštieľ Betliar, hrad Krásnu Hôrku a Muránsky hrad. V zime si tu na svoje prídu aj lyžiari. Výborné podmienky na lyžovanie, snowboarding či bežky sú v lyžiarskych strediskách Ski centrum Gugel, Ski Mlynky Biele Vody a Ski Dedinky.

Chata Raj Dedinky poskytuje celoročne komfortné ubytovanie vo veľmi vkusne, štýlovo a kvalitne zariadenom interiéri s dreveným obkladom, ktorý bol zrekonštruovaný v roku 2016. Celková kapacita ubytovania chaty je 15 osôb.

Ubytovaní budete v štyroch izbách s vlastnou kúpeľňou so sprchou, toaletou a LCD televízorom. K dispozícii je 1 x dvojlôžková, 2 x trojlôková, 1 x štvorlôžková izba s manželskou posteľou a ďalšími samostatnými lôžkami. V prípade potreby sú Vám k dispozícii 3 prístelky. Chvíľky rodinnej pohody si vychutnáte aj v spoločenskej miestnosti s veľkoplošnou 3D TV s 3D blue-ray prehrávačom filmov, vybavená aj X-Box Kinect hernou konzolou. Hostia majú k dispozícii aj kompletne vybavenú spoločnú kuchyňu s LCD TV. Na prípravu vlastnej chutnej stravy Vám tu poslúži keramická varná doska, elektrická rúra, rýchlovarná kanvica, mikrovlnná rúra, navyše tu využijete aj chladničku s mrazničkou a umývačku riadu. V objekte je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Prekrásne prostredie chaty Vám bude spríjemňovať aj posedenie s kávičkou na terase. K dispozícii je Vám aj ohnisko s posedením, veľký kotlík a rošt. Do 70 metrov od chaty sa nachádza reštaurácia a pohostinstvo s možnosťou stravovania. Vaše detičky zaisto poteší aj prítomnosť koníkov v blízkej ohrade, na ktorú máte výhľad priamo z terasy a detského ihriska s hojdačkami a šmýkačkou. Alebo sa zahrajú s loptou či na schovávačku. Priamo na chate si môžete zapožičať bicykle, 5-miestny čln, rybársku výstroj za poplatok alebo sa zrelaxovať vo fínskej kadi. Parkovanie Vašich áut je možné priamo pri chate.

Zavítajte k nám a prežite u nás nádhernú letnú či zimnú dovolenku. Tešíme sa na Vašu návštevu!


Preferujeme: Starších ako 25 rokov
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Partie mladých ľudí, Domáce zvieratá, Fajčiarov