Slovensky raj Dedinky

Štýlová Chata Bubo je situovaná v krásnom prostredí Slovenského raja, v rekreačnej oblasti obce Dedinky. Vďaka jej ideálnej polohe, len pár metrov od vodnej nádrže Palcmanská Maša, tu tak prežijete príjemne strávené chvíle v kruhu priateľov a známych.

Výletmi po okolitých horách ako aj zo sedla bicykla spoznáte jedinečnú prírodu Slovenského raja, ktorý sa radí k najkrajším oblastiam Slovenska. Počas príjemných letných dní sa zabavíte vykonávaním rôznych vodných športov na vodnej nádrži Palcmanská Maša. Rybári si na nej chytia rôzne druhy rýb, prípadne si v nej aj zaplávate. V lete sa osviežite i v bazénoch vzdialenejšieho letného kúpaliska Vlachovo. Počas zimy Vás privítajú na upravených zjazdovkách lyžiarskeho strediska Dedinky a Kruhová - Gugeľ, alebo aj vo vzdialenejších strediskách Július - Vyšná Slaná a Alweg.

Ubytovať sa v Chate Bubo môžete počas každého jedného dňa v roku. Celková kapacita chaty je uspôsobená pre 22 až maximálne 24 osôb. K dispozícii sú Vám dve poschodia, na ktorých sa môžu ubytovať či už menšie navzájom nepoznajúce sa skupinky hostí, ako aj jedna väčšia skupina, ktorá si chatu prenajme ako celok.

Na prízemí chaty sú pre hostí pripravené tieto 2 izby:
• 3-lôžková izba s tromi samostatnými lôžkami;
• 4-lôžková apartmánová izba vybavená televízorom so satelitným príjmom, manželskou posteľou, dvomi samostatnými lôžkami, gaučovým sedením (slúžiacim pre prespanie 2 hostí) a samostatnou kúpeľnou so sprchovacím kútom a toaletou.
Na prípravu jedál tu hostia využijú spoločnú kuchyňu, ktorá je vybavená elektrickou štvorplatničkou s elektrickou rúrou, chladničkou s mrazničkou, mikrovlnnou rúrou a rýchlovarnou kanvicou. Kuchyňa je prepojená s veľkým rohovým sedením. Zdržiavať sa tiež môžete v spoločenskej miestnosti s televízorom so satelitným príjmom, CD prehrávačom a spoločenskými hrami. K užívaniu hosťom tu slúži spoločná kúpeľňa so sprchovacím kútom a dve toalety.

Na poschodí chaty sú umiestnené ďalšie 4 izby, ktoré sú vybavené televízorom so satelitným príjmom:
• 2-lôžková izba s dvomi samostatnými lôžkami;
• 3-lôžková izba s tromi samostatnými lôžkami;
• 4-lôžková izba so štyrmi samostatnými lôžkami;
• 6-lôžková izba so šiestimi samostatnými lôžkami.
Pripraviť si vlastné pokrmy môžete v spoločnej kuchyni s elektrickou dvojplatničkou, mikrovlnnou rúrou a rýchlovarnou kanvicou. Chutné jedlo s chuťou zjete na rohovom sedení alebo na chodbe na gaučovom sedení. Čerstvý vzduch si vychutnáte zo spoločného balkónu na chodbe. Voľný čas si spestríte hraním spoločenských hier ako i pozeraním televízora so satelitným príjmom v spoločenskej miestnosti. K dispozícii sú tu tiež dve kúpeľne so sprchovacími kútmi a dve toalety.

Počas leta si oddýchnete na upravenej záhrade s možnosťou hrania futbalu. Grilované špeciality je možné si pripraviť na vonkajšom záhradnom krbe pri altánku s vonkajším posedením. Po dohode s majiteľom Vám vieme zabezpečiť stravovanie vo forme raňajok a večere. K úschove lyží a bicyklov poslúži samostatná miestnosť na prízemí chaty. Odparkovať svoje autá môžete priamo pri Chate Bubo.

Príďte si k nám užiť neopakovateľnú dovolenku v blízkosti neuveriteľnej prírody Slovenského raja. Tešíme sa na Vás v Chate Bubo!