Ubytovanie v srdci Slovenského raja!

Chatu Piecky nájdete v atraktívnej časti obce Hrabušice - v Hrabušickej Píle, nachádzajúcej sa v nádhernom prostredí Slovenského raja. Táto východoslovenská turistická oblasť je vyhľadávaná najmä pre svoje jedinečné rokliny s vodopádmi (Kyseľ, Piecky, Sokolia dolina, Zejmarská roklina) ako aj pre tajomné podzemné jaskyne ako napríklad Dobšinská ľadová jaskyňa, Stratenská jaskyňa a Medvedia jaskyňa.

Našim hosťom vrele odporúčame podnikať celodenné výlety aj do širšieho okolia ubytovania. Za návštevu určite stojí historické mesto Levoča či dominantný Spišský hrad (oba zapísané v Zozname svetového kultúrneho dedičstva UNESCO). Rodinky s deťmi by si nemali nechať ujsť ani návštevu zoologickej záhrady v Spišskej Novej Vsi, v ktorej sa nachádzajú aj zvieratká spomedzi ohrozených druhov živočíchov. Dokonalý relax si môžete vychutnávať v neďalekom obľúbenom vodnom svete AquaCity Poprad. Milovníci zimných športov sa dozaista potešia len 20 kilometrov vzdialeným špičkovým lyžiarskym strediskám vo Vysokých Tatrách (Štrbské Pleso, Tatranská Lomnica) či Ski centru Levoča.

Chata Piecky ponúka komfortné ubytovanie v 7 izbách s celkovou kapacitou pre 29 osôb. Vybrať si tu môžete spomedzi dvojlôžkovej a trojlôžkovej izby. Pre rodinky s deťmi či väčšie skupiny hostí máme pripravené tri štvorlôžkové a dve šesťlôžkové izby. Všetky izby sú vybavené televízorom so satelitným príjmom, chladničkou a vlastnou kúpeľňou s toaletou. Stravovanie pre ubytovaných hostí zabezpečujeme formou chutných raňajok v priestoroch jedálne s krbom a barom, či v prípade príjemného slnečného počasia na letnej terase s posedením. Po večeri ponúkame hosťom možnosť prezerať si na televízore v spoločenskej miestnosti vlastné DVD filmy, prípadne Vám veľmi radi zapožičiame našu gitaru.

Pre detičky je pripravené ihrisko s množstvom drevených hračiek. Hostia môžu smelo využívať aj rozľahlú lúku s ohniskom, ktorá patrí k ubytovaniu. Pohodlne zaparkovať autá je možné hneď pri objekte. Tešíme sa na Vašu návštevu a veríme, že sa k nám budete radi vracať!