Chalúpka blízko k vode aj do prírody

Chalupa v raji sa nachádza v časti Dobšinská Maša obce Dedinky, blízko k Palcmanskej Maši aj do lesa. Naša chalúpka je vhodná pre rodinky s deťmi alebo skupinku priateľov a známych.

Počas letného obdobia Vám ponúkame ubytovanie v našej Chalupe v raji, ktorá poskytuje pohodlie pre 7 osôb. Na prízemí si príjemný čas môžete užívať v spoločenskej miestnosti s krbovou pieckou, televízorom so satelitným príjmom, rádiom a gaučovým sedením. Gauč sa dá využiť aj ako prístelka pre dve osoby. Jedlá si môžete uvariť v kompletne zariadenej kuchyni (s el. spotrebičmi, kuch. riadom a jedálenským sedením). Chalupu tvorí taktiež kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou.

Na poschodí si viete dopriať kvalitný spánok v jednej z dvoch spální. Pripravená je jedna 2-lôžková s manželskou posteľou a 3-lôžková s manželskou posteľou a pevným lôžkom. Z väčšej spálne sa dostanete aj na terasu s posedením.

V exteriéri, v záhradke máme pre všetkých hostí k dispozícii posedenie, záhradný krb, hojdačku, kotlík aj ohnisko. Po dohode Vám vieme uschovať bicykle aj iné športové potreby. Pobyt s domácim zvieratkom je možný po dohode. Parkovacie miesta pre Vaše autá máme priamo pri objekte. Tešíme sa na Vás!

Vďaka ideálnej polohe chalupy si môžete naplánovať výlety do okolitej prírody Národného parku Slovenského raja. Možná je tu turistika, cyklistika aj prípadné člnkovanie či rybolov. Počas leta sa okrem kúpania na jazere môžete vybrať tiež do podzemia, kde sú všetky krásy prírody ukryté v Dobšinskej ľadovej jaskyni. V zime je možné lyžovanie na svahoch stredísk Dedinky, Alweg aj Hnilec.