Vírivka, sauna, herňa a ihrisko pre deti

Penzión Sabina sa nachádza v príjemnom horskom prostredí na okraji obce Vernár v predhorí Slovenského Raja, s dobrou dostupnosťou do Vysokých Tatier.

Celková kapacita je 42 lôžok. Naším hosťom sú k dispozícii čisté a útulné izbičky, nachádzajúce sa na dvoch poschodiach. Prízemie penziónu tvoria štyri dvojlôžkové izby, dve rodinné izby a jedáleň s denným barom. Na poschodí nájdete ďalšie štyri rodinné izby a jeden samostatný apartmán. Všetky izby na pochodí sú s balkónom. Rodinné izby pozostávajú z dvoch prechodných izieb - v jednej izbe sú tri pevné lôžka, v druhej je jedno pevné lôžko + prístelka. Každá izba má vlastné sociálne zariadenie (sprchovací kút, umývadlo, toaleta), televízor, satelit a WiFi pripojenie na internet zdarma. Apartmán má dve samostatné dvojlôžkové izby a malú obývaciu izbu, sociálne zariadenie, televízor, satelit v oboch izbách. Nechýba ani chladnička.

Na príjemnej dovolenke nesmie chýbať chutná strava. Tú Vám pripraví naša pani kuchárka. Vynikajúce raňajky či chutná večera po náročnom dni Vás určite potešia.

Zrelaxovať môžete vo vírivke a saune. Takýto oddych padne vhod po túre či celodennej lyžovačke. Počas voľných chvíľ Vás poteší možnosť hrania stolného tenisu, stolného futbalu a biliardu. Naši najmenší zákazníci majú k dispozícii detskú herňu s množstvom hračiek a vonkajšie detské ihrisko s trampolínou. Rodičia môžu zatiaľ opekať, grilovať a relaxovať na terase alebo v altánku. Samozrejmosťou je bezplatné parkovanie v uzavretom areáli penziónu.

Prostredie i penzión samotný je ideálny pre rodinné dovolenky. V letnom období si tu prídu na svoje turisti, cyklisti i hubári. Zima je predovšetkým obdobím lyžiarov a bežcov na lyžiach.

Nádherné horské prostredie, čistý vzduch, turistika, grilovačky, výlety do blízkeho okolia a samozrejme dobrá strava je to, čo si chvália naši verní zákazníci. Naším cieľom je pripraviť pre Vás nezabudnuteľnú dovolenku v čarovnom prostredí Slovenského Raja. Príďte sa ubytovať do raja!


Preferujeme: Rodiny s deťmi
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty