Novučičký hotel v Slovenskom raji!

Hľadáte hotel s komfortným vybavením, situovaný na samote, v obklopení lesa? Ponúkame Vám ubytovanie v našom rodinnom Hoteli Studničky *** neďaleko obce Vernár.

Hotel nájdete na rozhraní Národného parku Slovenský raj a Národného parku Nízke Tatry. Od nás je to blízko k roklinám Slovenského raja, do Dobšinskej ľadovej jaskyne ako aj k majestátnym pohoriam Vysokých Tatier. Za oddychom môžete ísť do Popradu, kde celoročne zrelaxujete v AquaCity Poprad. Len 50 metrov od hotela sa nachádzajú upravené svahy Lyžiarskeho strediska Vernár - Studničky so štyrmi vlekmi pre všetky kategórie lyžiarov.

Náš hotel ponúka celoročné ubytovanie a disponuje kapacitou pre 45 hostí. Je ideálnym miestom na dovolenkové chvíle rodín, skupín, pre páry ako aj na rodinné oslavy, svadby, firemné akcie a školenia.

U nás máte na výber z týchto izieb a apartmánov:
- šesť 2-lôžkových izieb Štandard s balkónom,
- dve 3-lôžkové izby Štandard s balkónom,
- dve 2-lôžkové izby Premium s možnosťou dvoch prísteliek na rozťahovacej pohovke a balkónom,
- jedna 2-lôžková bezbariérová izba Premium s možnosťou dvoch prísteliek na rozťahovacej pohovke, bez balkóna,
- dva 2-lôžkové rodinné apartmány so spálňou s manželskou posteľou, prístelkou pre dve osoby na rozťahovacom gauči, obývacou miestnosťou s možnosťou ďalšej prístelky a balkónom,
- jeden 2-lôžkový apartmán Komfort rovnako riešený ako rodinný apartmán, navyše s lodžiou.

Všetky izby a apartmány sú vybavené manželskými posteľami (3-lôžková izba navyše aj s jedným samostatným lôžkom), televízorom a vlastnou kúpeľňou so sprchovacím kútom a toaletou. Na vyžiadanie Vám zabezpečíme detskú postieľku.

V reštaurácii nášho hotela Vám s radosťou pripravíme raňajky, obedy i večere. Oddychovať môžete v bare, na terase k reštaurácii alebo na letnej terase s posedením a možnosťou grilovania. Vaše ratolesti sa dokonale zabavia v detskom kútiku vedľa recepcie. Bezplatné WiFi pripojenie na internet je dostupné na recepcii a reštaurácii. Mobilný signál v hoteli je slabší. Ak počas pobytu potrebujete uschovať Vaše bicykle alebo lyže, bezpečne si ich odložíte v miestnosti na to určenej. Autá zaparkujete na hotelovom parkovisku.

Hotel Studničky *** Vernár so svojím štýlovým interiérovým vybavením v kombinácii drevo - kameň a pokojnou atmosféru v prostredí Slovenského raja je pre Vás tou správnou voľbou. Neváhajte a doprajte si dovolenku snov. Tešíme sa na Vás.


Preferujeme: Rodiny s deťmi
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Domáce zvieratá