Chalupa v tichom lesnom prostredí

Príjemné ubytovanie v Chalupe pod pieckami je situované v lokalite Hrabušice - Hrabušická Píla, ktorá sa nachádza neďaleko Podlesku, najnavštevovanejšieho miesta v Slovenskom raji.

Viacero zaujímavých túr do roklín Piecky, Veľký Sokol, Suchá Belá alebo Kláštorisko si môžete spraviť priamo z našej chalupy. V období od 15.6 do 31.10 je možné prejsť novootvorenú ferratu HZS Kyseľ. Povinný ferratový set máte k dispozícii aj na chalupe. V období od mája do októbra láka turistov a nadšencov vodných športov splav Prielomu Hornádu. V okolí sa nachádza tiež množstvo cyklotrás s rôznou úrovňou obtiažnosti. Pri plánovaní peších i cyklistických túr Vám radi pomôžeme a v prípade potreby zabezpečíme sprievodcu. V zimných mesiacoch si lyžiari zalyžujú na upravených zjazdovkách lyžiarskych stredísk Dedinky, Vernár - Studničky alebo v Skicentre Kubašok.

Celoročné ubytovanie v Chalupe pod pieckami je prispôsobené pre pohodlné ubytovanie 12 osôb. Spoločné chvíle strávite vo veľkej spoločenskej miestnosti s krbom a pohodlným gaučovým sedením, ktoré výnimočne slúži ako prístelka pre 2 osoby. Využijete tu rovnako televízor so satelitným príjmom, rádio, CD/DVD prehrávač, jedálenský kútik a nadštandardne vybavenú kuchyňu. Nachádza sa tu rovnako jedna 2-lôžková spálňa, ako aj kúpeľňa so sprchovacím kútom, práčkou a samostatná toaleta.

Na poschodí chalupy využijete jednu 4-lôžkovú a jednu 6-lôžkovú spálňu. K dispozícii je tu ďalšia kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. V chalupe navyše nájdete žehličku, literatúru o Slovenskom raji a mapy. V celom ubytovaní je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Na oplotenej záhrade si príjemne posedíte v altánku so záhradným krbom alebo si poopekáte slaninku na ohnisku. Aktívni dovolenkári si na veľkom pozemku zahrajú futbal alebo volejbal. Radi Vám zapožičiame tri horské bicykle (dámsky, pánsky a detský). V prípade potreby si vlastné bicykle uschováte v priestore za altánkom. Parkovanie áut je zabezpečené priamo pri ubytovaní.

Príďte sa pokochať krásami Slovenského raja a strávte peknú dovolenku v Chalupe pod pieckami. Tešíme sa na Vašu návštevu!


Preferujeme: Rodiny s deťmi, Starších ako 25 rokov
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Partie mladých ľudí