Štýlové ubytovanie Poprad - Vysoké Tatry

Hotel TatraMonti je situovaný v príjemnej lokalite atraktívneho podtatranského mesta Poprad, vo vzdialenosti približne 100 metrov od jeho historického centra a 700 metrov od vyhľadávaného aquaparku AquaCity Poprad. Predstavuje novo-otvorený hotel poskytujúci nie len komfortné ubytovanie vysokého štandardu, ale rovnako aj kvalitné doplnkové služby kaviarne s barom či možnosť hrania minigolfu. Služby hotela sú hosťom k dispozícii od marca 2015.

Hotel Vám celoročne ponúka komfortné ubytovanie v jeho moderne zariadených izbách s celkovou kapacitou pre 30 hostí. Vybrať si tu môžete spomedzi 9 dvojlôžkových izieb (s možnosťou využitia jednej prístelky) ako aj jedného štýlového apartmánu s obývacou miestnosťou s kapacitou pre 2 až 4 osoby. Pre rodiny s deťmi má v svojej ponuke hotel rovnako príjemnú rodinnú izbu s kapacitou pre 5 osôb, tvorenú dvomi prepojenými izbami (jednou s manželskou posteľou, druhou izbou s tromi samostatnými lôžkami). Súčasťou výbavy všetkých izieb ako aj apartmánu je televízor so satelitom, telefón, rádio, bezplatné WiFi pripojenie na internet ako aj vlastná kúpeľňa s toaletou. Niektoré z izieb sú dovybavené balkónom.

Príjemne relaxovať môžu všetci ubytovaní hostia v priestoroch spoločenských miestností hotela so stolným tenisom a minigolfom ako aj v hotelovej kaviarni s barom. Za menší poplatok si je možné k ubytovaniu doobjednať raňajky. Parkovanie Vašich áut je zabezpečené priamo pri hoteli. Tešíme sa na Vašu návštevu.