Priamo v Národnom parku Slovenský raj!

Rekreačné stredisko TURISTICKÝ RAJ sa nachádza v prekrásnom prostredí lesa - priamo v Národnom parku Slovenský raj, neďaleko obce Hrabušice a mesta Spišská Nová Ves a Poprad. Vďaka svojej vynikajúcej polohe - len 200 metrov od vstupu do Prielomu Hornádu, 800 metrov od vstupu do rokliny Suchá Belá a na križovatke jedinečných turistických trás na Kláštorisko - je ideálnou voľbou pre milovníkov prírody, turistiky aj cyklistiky.

Atraktívne prostredie je taktiež vhodné na dovolenkovanie jednotlivcov, rodín s deťmi, malých aj veľkých skupín, ako aj na usporadúvanie školských výletov, škôl v prírode, detských táborov, športových sústredení či firemné a zážitkové skupinové podujatia. Naši hostia tu majú bohaté možnosti trávenia voľného času, ktoré je možné okoreniť návštevou blízkych pamätihodností a zaujímavostí Spiša.

V príjemnom jarnom, letnom a jesennom období (od mája do októbra) Vás radi privítame v Rekreačnom stredisku TURISTICKÝ RAJ s celkovou kapacitou až 182 lôžok vrátane prísteliek. Pripravili sme pre Vás viaceré možnosti, ako sa komfortne ubytovať a stráviť ideálny čas v kruhu rodiny či priateľov. Vybrať si môžete z nasledovných ubytovacích kapacít:

• 19x Chatka „KEMP“: každá chatka disponuje 4 lôžkami (dvomi poschodovými posteľami). V hlavnej budove ubytovne môžu hostia na prípravu jedál a občerstvenia využívať spoločnú externú kuchynku a následne si príjemne posedieť v niektorej z 2 spoločenských miestností. Samozrejmosťou ubytovania je taktiež spoločné externé sociálne zariadenie so sprchami a toaletami.

• 1x Chata „ZRUB“: disponuje až sedemnástimi izbami (spolu 55 lôžok v jednej 2-lôžkovej izbe, troch 3-lôžkových a jedenástich 4-lôžkových izbách). Príjemný oddych si tu hostia môžu vychutnávať v spoločenskej miestnosti s posedením u televízora a obľúbené domáce jedlá si pripravovať v plne zariadenej kuchynke. Samozrejmosťou ubytovania je taktiež spoločné sociálne zariadenie v zrube.

• 4x Chata "BETKA": dve z chát disponujú celkom 10 lôžkami (v jednej 2-lôžkovej a dvoch 4-lôžkových spálňach) a dve chaty sú kapacitne pripravené pre 11 hostí, ktorí si môžu oddýchnuť v jednej 2-lôžkovej, jednej 4-lôžkovej a jednej 5-lôžkovej spálni. Každá chata je vybavená vlastnou plne zariadenou kuchynkou a sociálnym zariadením. Príjemne posedieť a relaxovať pri obľúbenom televíznom programe môžu hostia vo veľkej spoločenskej miestnosti s novým televízorom so satelitným príjmom a posedením v hlavnej budove.

• 3x Izba „RETRO SOCIK“: izby sa nachádzajú v podkroví hlavnej murovanej budovy. Skvelý oddych po celom dni si tak hostia môžu dopriať v niektorej z dvoch 2-lôžkových spální (jedna s možnosťou pridania 1 prístelky) alebo v 4-lôžkovej väčšej izbe. Všetky izby sú štandardne vybavené vlastným sociálnym zariadením. Spoločná kuchynka na chodbe ako aj spoločenské miestnosti na prízemí budovy sú taktiež hosťom samozrejme plne k dispozícii.

Vo vonkajšej časti areálu si počas Vášho pobytu u nás môžete smelo zahrať futbal, volejbal či petanque na pripravených ihriskách, alebo si na ohnisku s posedením poopekať chutné klobásky. V rámci našich služieb je Vám tu k dispozícii aj služba recepcie, bufet, reštaurácia s terasou a ponukou celodenného stravovania a možnosť využívania WiFi pripojenia na internet.

Výnimočná atmosféra, ubytovanie priamo v prostredí Národného parku Slovenský raj, tichý okolitý les s bohatou faunou aj flórou a živicami prevoňaný čistý vzduch. Čo viac si priať? Vitajte u nás!


Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty