Malebná chatka priamo v Slovenskom raji!

Rozprávková Chata pri prameni - Čingov sa nachádza na okraji lesa v turistickej oblasti Čingov. Chata poskytuje podmienky pre pokojné chvíle strávené s Vašou rodinou i priateľmi v súkromí chránenom prírodou Slovenského raja.

Na svojej dovolenke prežijete mnoho pokojných prechádzok lesom alebo sa rozhodnete pre náročnejšie turistické trasy Sovia skala či Tomášovský výhľad. Nadšenci rybolovu si prídu na svoje vo vodách Hornádu. V letnom období pri objavovaní okolia využijete svoje bicykle a neskôr sa osviežite v bazénoch Kúpaliska Spišská Nová Ves. Každý lyžiar ocení možnosť zalyžovať si na svahoch lyžiarskych stredísk, ako Resort Levočská dolina a Kubašok Ski centrum - Spišské Bystré.

Objekt s kapacitou 8 osôb Vám poskytne celoročné ubytovanie. Na prízemí dvojpodlažnej drevenej chaty Vás čaká spoločenská miestnosť spojená s kuchyňou zariadená rozkladacím gaučom, ktorý sa dá v prípade potreby použiť ako prístelka. Tiež tu nájdete krb, rádio a spoločenské hry, ktoré zabavia aj tých menších. V plne vybavenej kuchyni Vám je k dispozícii elektrický varič (dvojplatnička), mikrovlnná rúra, chladnička s mrazničkou a kávovar. Z kuchynky prejdete priamo do kúpeľne vybavenej sprchovacím kútom a toaletou.

Na tomto poschodí je pre Vás pripravená jedna 4-lôžková spálňa s dvomi samostatnými lôžkami a jednou poschodovou posteľou. Na poschodí sa nachádza jedna 4-lôžková spálňa s dvomi samostatnými lôžkami a jednou manželskou posteľou. Zo spálne máte prístup na malý balkónik s pekným výhľadom.

V záhrade si užijete slnečné lúče na terase s vonkajším posedením, grilom, ohniskom a kotlíkom. Svoje autá si zaparkujete na neďalekom verejnom parkovisku. Ak túžite po nerušenom oddychu a relaxácii, neváhajte a navštívte nás! Teším sa na Vás v Chate pri prameni - Čingov!