Lacné ubytovanie v Slovenskom raji

Penzión Borovica je situovaný v obci Stratená uprostred Národného parku Slovenský raj, 35 km severozápadne od Rožňavy. Nachádza sa v údolí rieky Hnilec, v najkrajšom úseku Stratenskej doliny, ktorá je dlhá takmer 14 km.

Pôsobivý Stratenský kaňon obklopený vápencovými a dolomitovými bralami určite stojí za návštevu. Okolie ponúka široké možnosti výletov pre rodiny s deťmi i turistov. Za zmienku stojí napríklad Dobšinská ľadová i Stratenská jaskyňa, ZOO v Spišskej Novej Vsi, Markušovský hrad či kaštieľ v Betliari. Okúpať sa môžete na vodnej nádrži Palcmanská Maša, na kúpalisku Vlachovo či v niektorom z aquaparkov Poprad alebo Gánovce. Na svoje si tu prídu nielen turisti, ale aj cykloturisti a lyžiari. Lyžiarskych stredísk je v okolí naozaj dosť. Spomenieme len niektoré, ako napríklad lyžiarske stredisko Dedinky, Kruhová - Gugeľ, Alweg, ski centrá Telgárt, Rejdová a mnohé iné, ktoré sú hosťom k dispozícii po celú zimu.

Penzión Borovica s maximálnou kapacitou 22 osôb je k dispozícii po celý rok a ponúka svoje priestory nielen na ubytovanie, ale aj na organizovanie školení, kurzov, rôznych spoločenských podujatí alebo rodinných osláv. Nájdete tu jedenásť 2-lôžkových a jednu 3-lôžkovú izbu. Pričom každá z nich má svoju vlastnú kúpeľňu so sprchovacím kútom a toaletou. Na požiadanie vieme hosťom poskytnúť ešte ďalšie prístelky. K spoločným priestorom penziónu patrí aj bar s krbom s kapacitou 15 osôb a reštaurácia s kapacitou 40 osôb. Nachádza sa tu aj samostatná dámska a pánska toaleta.

Najmä v letnom období poteší vonkajšia terasa s posedením, záhradnou hojdačkou a hojdačkou pre deti. Samozrejmosťou je bezplatné strážené parkovisko a WiFi pripojenie na internet v celom objekte.

Príďte stráviť svoju aktívnu dovolenku s priateľmi alebo rodinou do nášho Penziónu Borovica. Už teraz sa na Vás tešíme.