Štýlová chata s krbom a veľkou záhradou!

Chata Majka je situovaná uprostred nádhernej prírody Slovenského raja, v príjemnej tichej lokalite malebnej horskej obce Mlynky - v jej časti Prostredný Hámor. Ak túžite po pokojnej dovolenke v krásnom tichom prostredí pri lese, so zaručeným komfortom, dokonalým súkromím a pokojom, srdečne Vás k nám pozývame. Okrem podnikania množstva turistických prechádzok a horských túr nádhernými okolitými roklinami a tiesňavami Slovenského raja si Váš pobyt u nás môžete spríjemniť cykloturistikou, rybolovom, člnkovaním a inými vodnými športmi na blízkej Palcmanskej Maši ako aj výbornou rodinnou lyžovačkou na okolitých svahoch lyžiarskych stredísk Mlynky - Gugeľ, Mlynky - Biele Vody a Mlynky - Dedinky.

Celoročne ponúkame našim hosťom komfortné ubytovanie v príjemne zariadenom priestrannom rekreačnom dome, ktorý disponuje celkovou kapacitou ubytovania pre 15 osôb. Prízemie domu je tvorené útulnou spoločenskou miestnosťou s krbom, televízorom a pohodlným posedením (s východom na slnečnú terasu) a plne zariadenou kuchyňou s jedálenskou časťou, vybavenou kompletným kuchynským príslušenstvom s riadom, elektrickým sporákom s rúrou, rýchlovarnou kanvicou, chladničkou a mikrovlnnou rúrou. Využívať tu môžete aj kúpeľňu so sprchovacím kútom, samostatnú toaletu a miestnosť na úschovu bicyklov, lyží a iného športového vybavenia. Príjemne oddýchnuť si môžu ubytovaní hostia taktiež na poschodí domu, kde je pre nich pripravená ďalšia spoločenská miestnosť s televízorom. Nájdete tu aj druhú kuchynku s jedálenským posedením, ďalšiu kúpeľňu so sprchovacím kútom, samostatnú toaletu a tri spálne - jednu dvojlôžkovú izbu a dve trojlôžkové izby. V podkroví ubytovania môžete využiť ešte štvrtú podkrovnú spálňu s kapacitou 4 lôžok.

Skvelý relax a množstvo zábavy si vychutnáte aj vo veľkej veľmi pekne upravenej záhrade chaty s vonkajším posedením pod pergolou a v záhradnom altánku s možnosťou grilovania, opekania a varenia kotlíkového gulášu. Okrem ohniska, prenosného grilu a kotlíka je tu pre Vás pripravená aj záhradná hojdačka a basketbalový kôš. Parkovanie Vašich áut je možné priamo pri objekte. Veríme, že sa u nás budete cítiť výborne a radi nás čoskoro opäť navštívite. Tešíme sa na Vás.