Loading

Ubytovanie Horné Saliby

(1 objekt + 24 objektov v okolí 25 km)

Chalupa Computer

Horné Saliby, na okraji obce / mesta, pri lese / na okraji lesa
Prenájom ch.pre náročnejších pracovníkom

Apartmánová chata Daniela

Diakovce (Horné Saliby 2,9 km vzdušne), v rekreačnej oblasti...
Nové apartmány priamo v areáli kúpaliska

Penzión DORI

Diakovce (Horné Saliby 7,4 km vzdušne), v obci / v meste, v...
Zľava pri ubytovaní na viac nocí

Turistická ubytovňa

Galanta (Horné Saliby 7,8 km vzdušne), na okraji obce / mest...
Príjemné ubytovanie rodinného typu

Penzión Petrov grunt

Košúty (Horné Saliby 9,3 km vzdušne), na okraji obce / mesta...
Príjemné ubytovanie v novom penzióne.

Ubytovňa Poplar

Šaľa (Horné Saliby 9,7 km vzdušne), v obci / v meste, v cent...
Nová ubytovňa za výhodné ceny!

Penzión Alba Regia Egri a chata Alba Regia

Jahodná (Horné Saliby 9,8 km vzdušne), v rekreačnej oblasti,...
rekreacna oblast pri Malom Dunaji

Chalupa na samote Majer Biffar

Jahodná (Horné Saliby 9,8 km vzdušne), na samote, pri vode
Krásna chalupa na samote na Žit. ostrove

Chata Niki

Jahodná (Horné Saliby 9,9 km vzdušne), v rekreačnej oblasti,...
Pekná chata pri ramene Malého Dunaja!

Chata Vali

Jahodná (Horné Saliby 9,9 km vzdušne), v rekreačnej oblasti,...
Chata so saunou pri Malom Dunaj.
1 - 25 / 25

Horné Saliby

Horné Saliby 1

Ešte ste o nich nepočuli? Niet divu. Dedinka Horné Saliby je dobre ukrytá pred zrakom zvedavcov neďaleko mesta Galanta, nejde teda o turistami najvyhľadávanejšiu lokalitu. Napriek tomu Vám ju odporúčame. Je iná a možno v mnohom krajšia ako veľké turistické centrá.

Horné Saliby sa nielen v minulosti ale aj v súčasnosti orientujú predovšetkým na poľnohospodárstvo. Kedysi tu boli veľké statky, dnes je pôda rozdelená. História dedinky je tak nerozlučne spätá so zemou. Napriek poľnohospodárskemu charakteru je tu prekvapivo veľa turisticky zaujímavých pamiatok. Kostol sv. Vavrinca Diakona, evanjelický kostol. Najväčšou pýchou je však termálne kúpalisko.

Práve tu si užijete sladké ničnerobenie a zrelaxujete nielen v lete, ale aj počas chladnejších mesiacov. K dispozícií Vám budú až 3 bazény, s maximálnou teplotou šplhajúcou sa k hodnote 40 °C. Tobogán, tenisové či volejbalové ihrisko sú už len ďalšími vítanými spestreniami. Vírivky, zábaly, masáže a sauny už len dopĺňajú kráľovskú ponuku, ktorá Vám je k dispozícií v Horných Salibách.

Horné Saliby 2

Horné Saliby sú ako stvorené na potulky po rovine, nenáročnú cyklistiku ale predovšetkým na relax. Nielen v nich, ale aj v blízkosti nájdete neobvyklé množstvo kúpalísk. Aj v blízkych Diakovciach sa nachádza termálne kúpalisko, aquapark s tobogánovou vežou nájdete v Galante. Vincov les, Veľké Úľany, Šaľa, Sereď, Topoľníky. To ani zďaleka nie sú všetky kúpaliská, ktoré môžete navštíviť. V Dunajskej Strede nájdete moderné a štýlové bazény, ktoré pôsobia naozaj luxusne. Niečo pre pravých pôžitkárov. Ak máte radšej prírodné vodné plochy, zavítajte na Slnečné jazerá pri Senci. Plávanie, člnkovanie, vodné bicykle, to je presne tým pravým, čo čakáte od príjemnej a horúcej dovolenky na Slovensku.

Juh Slovenska je preslávený aj dobrým vínom, ktoré rozhodne musíte ochutnať v jednej z okolitých dediniek v typickej pivničke. Taktiež ide aj o miesto vhodné pre agroturistiku. Ak milujete kone, alebo si len chcete vyskúšať jazdu na nich, už nemusíte otáľať. Štýlové ranče, kde si pochutíte aj na jedlách divokého západu nájdete v Cabaji – Čápore, Svätoplukove či Dunajskom Klátove. Westernová atmosféra, cez deň jazdenie na koni a v noci tá pravá country zábava.

Horné Saliby 3

V zime ponúkajú rozľahlé roviny mnoho trás pre vášnivých bežcov na lyžiach. Zjazdovky by ste v blízkosti hľadali márne, ak však máte radi spomínané bežky, určite Vám po potulkách prírodou padne dobre relax v horúcom bazéne. Termálne kúpaliská Vás ochotne privítajú aj v zime.

Horných Salibách nájdete ubytovanie v typických vidieckych domčekoch, alebo priateľských penziónoch. Od tých komfortnejších, až po jednoduché, ktoré poskytujú naozaj lacné ubytovanie. Vaša dovolenka tak bude nielen príjemná, ale doslova za babku.

Dedinka sa mení z poľnohospodárskej na turistickú. Nemajte teda obavy, že sa dostanete kamsi na koniec sveta, kde sa budete nudiť. To rozhodne nie.

Názory a odporúčania

Peter Dumbala (skupina - návštevník) 30.8.2016
Neďaleko domu malé potraviny, o kilometer ďalej supermarket otvorený aj poobede počas víkendu. Za domom veľká trávnatá plocha na hranie rôznych športových hier.