Zázemie pre deti, maximálna výbava

Villa Filia sa nachádza na samote v krásnom, tichom vidieckom prostredí, len 13 km od obľúbeného kúpeľného mesta Veľký Meder.

Našim hosťom ponúkame štýlové ubytovanie v 5 jedinečne zariadených izbách s vlastnou kúpeľňou a toaletou. Pri zariaďovaní izieb bol dôraz kladený na pohodlie našich hostí, pričom v každej z izieb dominuje vždy iná farba. Vybrať si môžete spomedzi jednej dvojlôžkovej izby, dvoch trojlôžkových a dvoch štvorlôžkových izieb. Každá má vlastné sociálne zariadenie. Pre ubytovaných hostí slúži v penzióne na prípravu jedál spoločná plne vybavená kuchyňa, v ktorej je Vám k dispozícii elektrický sporák s elektrickou rúrou, chladnička, umývačka riadu, mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica, gril, hriankovač a kávovar.

Súčasťou penziónu je príjemná čajovňa vybavená s TV a satelitom, kde si môžete pochutnať na lahodnom čaji alebo káve. Relax si doprajte v relaxačnej miestnosti s lehátkami, infra saune alebo využite možnosť masáží rôzneho druhu. Spríjemniť Váš pobyt si môžete taktiež posedením v dvoch spoločenských miestnostiach, na priestrannej krytej letnej terase či veľkej sále, vhodnej pre usporiadanie rôznych rodinných osláv, svadieb, firemných akcií či prednášok.
Pre rodiny s deťmi máme k dispozícii trampolínu, pieskovisko, hojdačky, futbalové ihrisko, lopty. Okrem toho bezplatne zapožičiavame našim hosťom bycikle, môžu si vyskúšať lukostrelbu, opekať na záhradných griloch, alebo variť v kotlíku.

V našich priestoroch pravidelne organizujeme kreatívne kurzy, ako maľovanie na sklo a drevo, kreslenie pravou mozgovou hemisférou a ďalšie. Veríme preto, že sme pre Vás pripravili ideálne miesto pre trávenie Vašej dovolenky nie len pasívnym ale aj aktívnym spôsobom. Tešíme sa na Vašu návštevu.