Iba 150 metrov od termálneho kúpaliska!

APARTMÁN KOMFORT predstavuje štýlový apartmánový dom, nachádzajúci sa v atraktívnej časti mesta Dunajská Streda, vo vzdialenosti len 150 metrov od obľúbeného termálneho kúpaliska Thermalpark Dunajská Streda.

Vďaka výbornej polohe ubytovania si tak u nás počas celej Vašej dovolenky môžete vychutnávať vynikajúci relax v saunovom svete, či vo vonkajších ako aj vnútorných bazénoch kúpaliska s liečivou termálnou vodou. Príjemne oddýchnuť si môžete aj pri prechádzkach alebo cyklistických túrach blízkym okolím. Ďaleko to nebudete mať ani k termálnym kúpaliskám v Gabčíkove alebo vo Veľkom Mederi.

Celoročne Vám APARTMÁN KOMFORT ponúka kvalitné ubytovanie v 10 príjemne a komfortne zariadených apartmánoch, nachádzajúcich sa v novej ako aj pôvodnej časti apartmánového domu. Ubytovanie je tak vhodné nie len pre väčšie skupiny hostí ale aj pre jednotlivé ubytovanie párov, jednotlivcov a rodiniek s deťmi, ktorým radi poskytneme aj detskú postieľku.

K dispozícii tu pre Vás máme pripravené 2-lôžkové, 3-lôžkové a 4-lôžkové apartmány, vybavené novým LCD televízorom (s uhlopriečkou 80 cm), bezplatným WiFi pripojením na internet a vlastnou kúpeľňou so sprchovacím kútom a toaletou. Súčasťou všetkých apartmánov s výnimkou jedného 2-lôžkového a 4-lôžkového apartmánu, ktoré zdieľajú spoločnú samostatnú kuchynku, je zabudovaný kuchynský kútik s elektrickou dvojplatničkou, chladničkou, mikrovlnnou rúrou a rýchlovarnou kanvicou (jeden z apartmánov disponuje plynovým sporákom s rúrou).

Výborne oddýchnuť si môžu všetci ubytovaní hostia vo dvore apartmánového domu plného zelene, kvetov a viniča, kde nechýba ani záhradný altánok s vonkajším posedením a stacionárnym krbom s možnosťou prípravy chutných grilovaných špecialít. V novej časti apartmánového domu je hosťom pri apartmánoch vždy k dispozícii aj krytá terasa s príjemným posedením, kde si môžu vychutnávať čerstvú rannú kávičku alebo čaj.

Parkovanie Vašich áut je zaistené bezplatne priamo v uzatvorenom a oplotenom dvore ubytovania. Veríme, že si u nás skvele oddýchnete, vychutnáte si zaslúžený oddych a pri ďalšej Vašej návšteve nášho krásneho kraja nás opäť radi navštívite. Tešíme sa na Vás.