Posledné voľné termíny na leto!

Chalupa Computer sa nachádza v peknej obci Horné Saliby v okrese Galanta. Ubytovanie je vhodné pre rodinky s deťmi, menšie skupinky, pre náročnejších pracovníkov aj na dlhodobejší prenájom.

Blízko chalupy je malý lesík, vhodný na príjemné prechádzky. Vo vzdialenosti 30 km od chalupy je osem termálnych kúpalísk, dva vodné mlyny a tri rybníky. Len 40 km od nás je vodné dielo Gabčíkovo.

Hosťom ponúkame ubytovanie v objekte s bezbariérovým prístupom. Pripravenú tu pre Vás máme 2-lôžkovú a 3-lôžkovú izbu ako aj jednu 4-lôžkovú izbu s možnosťou využitia jednej prístelky. Každá izba má vlastnú kúpeľňu, toaletu, televízor a je v nej zároveň zaistená možnosť využívania WiFi pripojenia na internet. V objekte je k dispozícii 2x plne vybavená kuchyňa (plynový sporák, chladničky, mikrovlnka, rýchlovarná kanvica).

Vo dvore je k dispozícii vonkajšie posedenie - 2x altánok a grily + ohnisko a kotlík (pre skúsených návštevníkov plynový gril na propán bután za poplatok). K areálu prislúcha aj 0,5 ha lúka. Tešíme sa na Vás!


Preferujeme: Rodiny s deťmi