Novozrekonštruovaná chalupa v N. Tatrách

Zrekonštruovaná Chalupa Zubrik sa nachádza v malebnej obci Telgárt, ktorá má vďaka svojej polohe Nízke Tatry, Slovenský raj a Slovenské rudohorie na dosah.

V Chalupe Zubrik sa pohodlne vyspí sedem až osem osôb v dvoch nepriechodných spálňach, jedna 3-lôžková s manželskou posteľou a samostatným lôžkom, jedna 4- lôžková s manželskou posteľou a dvomi samostatnými lôžkami. Jedno lôžko/prístelku Vám v prípade potreby pripravíme v spoločenskej miestnosti na pohodlnom gauči.

Na chalupe sú dve kúpeľne a spoločenská miestnosť s televízorom a teplovzdušným krbom, ktorý sa spolu s elektrickými konvektormi stará o vykurovanie chaty. Na prípravu vlastnej stravy Vám poslúži kompletne zariadená kuchyňa (sporák, chladnička, mikrovlnná rúra, kávovar, varná kanvica).

Novo je k dispozícii v prízemnej časti budovy pivnica s toaletou a letná kuchyňa, ideálny priestor pre oslavy a spoločenské udalosti.

Bezplatné WiFi pripojenie na internet, uteráky, obliečky a drevo do krbu sú samozrejmosťou.

Pri chate stojí vonkajšie posedenie so záhradným krbom. Priestranný dvor ponúka detské ihrisko, trávnatú plochu vhodnú na loptové hry a bezpečné parkovisko pre Vaše autá.