Tradičná chalupa vhodná pre rodiny,sauna

Chalupa Sýkorka sa nachádza v peknom horskom prostredí na rozhraní Nízkych Tatier a Slovenského raja, v rázovitej obci Telgárt, pod známou Kráľovou hoľou. Chalupa susedí s lesom a cez pozemok preteká potôčik.

Chalupa Sýkorka ponúka svojim hosťom ubytovanie s kapacitou 8 lôžok. K dispozícii je jedna 2-lôžková spálňa s manželskou posteľou, jedna s dvomi samostatnými posteľami a jedna s manželskou posteľou a s dvomi samostatnými posteľami.

Voľné chvíle môžete tráviť v spoločenskej miestnosti s televízorom, satelitom, posedením a kuchynským kútom (elektrický varič, pec na tuhé palivo, umývačka riadu, kávovar, rýchlovarná kanvica). K objektu patrí ďalšia plne vybavená kuchyňa (sklokeramická varná doska, umývačka riadu, mikrovlnka, rýchlovarná kanvica) a komora na odkladanie potravín s chladničkou. Samozrejmosťou je 2x kúpeľňa so sprchovacím kútom, umývadlom a toaletou.

Priestranný dvor ponúka príjemný pobyt hlavne pre rodiny s deťmi. Nájdete tu altánok, vonkajšie posedenie s možnosťou grilovania a opekania a možnosť hrania basketbalu. U nás zažijete príjemnú dovolenku počas celého roka. Dokonca, naši hostia môžu využiť saunu - za poplatok. Tešíme sa na Vás!