Tradičná drevenica v tichom prostredí

Privát Drevenica je situovaný v krásnom prostredí Horehronia, na okraji malebnej podhorskej obce Šumiac, nachádzajúcej sa na rozhraní Nízkych Tatier, Slovenského raja a Muránskej planiny, priamo pod majestátnou Kráľovou hoľou. Vďaka krásnej okolitej prírode si Váš pobyt u nás môžete spríjemniť množstvom príjemných turistických prechádzok ako aj náročnejších horských túr. Venovať sa môžete aj lyžovaniu, hubárčeniu, zberu lesných plodov alebo len nerušenému oddychu či príjemnému relaxovaniu v záhradnej časti ubytovania s možnosťou grilovania a opekania.

Celoročne ponúkame našim hosťom komfortné privátne ubytovanie v citlivo zrekonštruovanej drevenici so zachovaním viacerých tradičných prvkom pôvodnej architektúry. Pripravených máme pre Vás 5 príjemne zariadených izieb. Vybrať si môžete spomedzi dvoch 2-lôžkových izieb, jednej 3-lôžkovej izby (s možnosťou jednej prístelky) a dvoch 4-lôžkových izieb (v jednej z týchto izieb je možnosť rozšírenia kapacity o dve prístelky). Pre zabezpečenie pohodlia hostí sú všetky izby vybavené rádiom, vlastnou kúpeľňou s toaletou ako aj možnosťou bezplatného využívania WiFi pripojenia na internet.

V spoločných priestoroch ubytovania je ubytovaným hosťom k dispozícii priestranná jedáleň s pôvodnou murovanou pecou a kuchynkou s možnosťou prípravy vlastných chutných jedál ako aj spoločenská miestnosť s krbom, pohodlným posedením pri televízore so satelitným príjmom a spoločenskými hrami (stolný futbal, šípky). Po celodennej turistike alebo lyžovačke sa môžu hostia zároveň zrelaxovať v našej saune alebo pri záhradnom posedení vo dvore s otvoreným aj zastrešeným ohniskom a detským ihriskom. Parkovanie Vašich áut je zabezpečené priamo pri ubytovaní. Tešíme sa na Vašu návštevu.