Infrasauna v cene pobytu!

Rekreačný dom Horehronská kúria sa nachádza v krásnej horehronskej dedinke Telgárt pod Kráľovou hoľou, na rozhraní Nízkych Tatier, Slovenského raja a Muránskej planiny. Nedotknutá príroda a pestrá ponuka voľnočasových aktivít počas celého roka Vám zaručene naplní predstavy o nezabudnuteľnej dovolenke. Ponúkame Vám pobyty pre rodiny s deťmi, zaľúbené páry ako aj pre skupiny cyklistov, turistov a lyžiarov, ktorí si u nás môžu vychutnať aktívny odpočinok. Motorkárom a motoristom odporúčame nechať vychladnúť u nás svoje tátoše v ich obľúbenej Route 66.

Starú hospodársku budovu sme kompletne prestavali na komfortné ubytovanie s maximálnou kapacitou pre 22 osôb. Prevádzku sme spustili v januári 2016. Všetko vonia pravým drevom, čistotou a novotou. Štýlovo sme pre Vás zariadili:

- 1x 2-lôžkovú izbu s manželskou posteľou a jednou prístelkou,
- 1x 2-lôžkovú izbu so samostatnými lôžkami a jednou prístelkou,
- 2x 2-lôžkovú izbu s manželskou posteľou a dvomi prístelkami.

Pre náročnejších klientov máme k dispozícii apartmán s kapacitou pre 4 až 8 osôb. Dispozične je apartmán riešený jednou 2-lôžkovou spálňou (s manželskou posteľou a dvomi prístelkami) ako aj obývacou miestnosťou, v ktorej sa nachádza jedna manželská posteľ a dve prístelky na pohodlnom gauči. Vo výbave apartmánu ako aj všetkých ostatných izieb nechýba televízor a vlastná kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou. Bezplatné WiFi pripojenie na internet je zaistené v priestoroch celého ubytovania.

Na prízemí nájdete veľkú spoločenskú miestnosť s krbom, pohodlným gaučovým posedením, veľkým jedálenským stolom, televízorom, rádiom, CD/DVD prehrávačom, videom a spoločenskými hrami. Kuchyňu s plnou výbavou ocenia hlavne gazdinky a maminky pri príprave chutných pokrmov pre svoje ratolesti.

Dokonalý relax a oddych si užijete celoročne v infrasaune a kúpacej kadi v tichom prostredí záhrady s výhľadom na Kráľovu skalu a okolitú prírodu. Alebo máte chuť si pripraviť grilovačku a kotlíkový guláš? V záhrade na Vás čaká priestranný zrubový altánok s krbom a posedením.

Reštaurácia Horehronská kúria, ktorá je súčasťou areálu je Vám k dispozícii počas celého dňa. Zaručene si pochutíte na typických slovenských špecialitách a chrumkavá pizza Vás prenesie v myšlienkach do Talianska. Objednajte si u nás raňajky, obedy i večere, venujete tým svojim polovičkám viac času pre seba.

Rekreačný dom má svoje vlastné parkovisko a celý objekt je oplotený. O Vaše pohodlie sa bude starať majiteľ s manželkou a náš príjemný personál. Tešíme sa na Vás!