Útulné ubytovanie v nádhernej prírode!

Komfortné Apartmány Planina Predná Hora ** sa nachádzajú priamo v areáli Rekreačného strediska Predná Hora. Od nás sa Vám naskytne prekrásny výhľad na okolitú prírodu Národného parku Muránska Planina.

Apartmány a izby v nových domčekoch Planina Vám poskytnú pokoj a dostatok priestoru, len pár metrov od hlavnej budovy Rekreačného areálu Predná Hora, kde využijete služby reštaurácie, baru, wellness procedúr s masážami, saunou a vnútorným bazénom. Doprajte si aj turistiku či výlet k Muránskemu hradu a do prekrásnej prírody Muránskej planiny i Stolických vrchov. V zime si zalyžujete na svahoch Lyžiarskeho strediska Telgárt.

Ponúkame Vám celoročné ubytovanie v izbách a apartmánoch s celkovou kapacitou 49 lôžok. Ubytovacie jednotky sú rozdelené do jednotlivých domčekov nasledovne:

Domček Stožky
- 2-lôžkový apartmán Malá Stožka na prízemí a
- 2-lôžkový apartmán Veľká Stožka na poschodí.
Obidva apartmány sú vybavené spálňou s manželskou posteľou, prístelkou pre 2 osoby, obývacou izbou, kuchynkou, kúpeľňou a balkónom.

Domček Veľká Lúka
- 4-lôžkový veľký apartmán Šiance na prízemí, s dvomi spálňami (jedna s manželskou posteľou, druhá so samostatnými lôžkami), prístelkami pre 3 osoby, obývacou izbou, kuchynkou, kúpeľňou a balkónom;
- 2-lôžková izba Havrané na poschodí, s manželskou posteľou, kúpeľňou a balkónom;
- 2-lôžková izba Studňa na poschodí, s manželskou posteľou a jednou prístelkou, kúpeľňou a veľkou terasou;
- 2-lôžková izba Maretkiná na poschodí s manželskou posteľou a jednou prístelkou, kúpeľňou a balkónom.

Domček Kľaková
- 2-lôžkový apartmán Nižná Kľaková na prízemí a
- 2-lôžkový apartmán Vyšná Kľaková na poschodí.
Obidva apartmány sú vybavené spálňou s manželskou posteľou, prístelkou pre 2 osoby, obývacou izbou, kuchynkou, kúpeľňou a balkónom.

Domček Lučanské
- tri 2-lôžkové apartmány s názvom Orlová a Skalica na prízemí a Kokava na poschodí.
Všetky tri apartmány sú vybavené spálňou s manželskou posteľou, prístelkou pre 1 - 2 osoby, obývacou izbou, kuchynkou, kúpeľňou a balkónom.
- jeden 4-lôžkový apartmán Kohút na poschodí, s dvomi spálňami (jedna s manželskou posteľou, druhá so samostatnými lôžkami), prístelkami pre 3 osoby, obývacou izbou, kuchynkou, kúpeľňou a balkónom.

Izby sú navyše vybavené televízorom, rýchlovarnou kanvicou a chladničkou (okrem izby Havrané). Obývacie miestnosti v apartmánoch sú zariadené gaučom a televízorom, prepojené s kuchynkou s keramickou varnou doskou, chladničkou, kanvicou a jedálenským kútom. Kúpeľňa v každej ubytovacej jednotke je zariadená sprchovacím kútom a toaletou. Vo všetkých priestoroch je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

V areáli si môžete príjemne posedieť okolo ohniska, opekať si tu alebo variť kotlíkový guláš. Vaše autá si zaparkujete na našom súkromnom parkovisku a kľúče vyzdvihnete na recepcii (v domčeku Veľká Lúka) s možnosťou platby kartou. Už teraz sa na Vás tešíme v Apartmánoch Planina Predná Hora **!


Neakceptujeme: Domáce zvieratá