Loading

Ubytovanie Ski centrum Telgárt

(166 objektov v okolí 25 km)
Ski centrum Telgárt

Ski centrum Telgárt

Telgárt

Prekrásna príroda, kvalitne upravené svahy a dobré ceny skipasov sú predpokladmi lyžovačky snov. Môžete za ňou ísť do Álp či niekam inam, no mnoho nepoznaných pokladov máte priamo za dverami. Jedným z nich je lyžiarske stredisko Telgárt.

Dedinka Telgárt je obkľúčená samými prírodnými nádherami. Nachádza sa v zajatí Nízkych Tatier, Slovenského rajaSlovenského Rudohoria. Nájdete ju pri hlavnej ceste vedúcej z Popradu na Horehronie. Telgárt je zaujímavý ešte jednou vecou, neďaleko tejto obce sa nachádza prameň rieky Hron. Môžete tak na vlastné oči vidieť, ako vyzerá táto inak mohutná rieka na začiatku svojej cesty.

Lyžiarske stredisko Telgárt leží na úbočí jednej veľmi známej hory, Kráľovej holi. Ponúka nádherné výhľady a lyžovačku, akú Vám budú môcť všetci závidieť. O dostatok snehu sa postará moderný zasnežovací systém.

V lyžiarskom stredisku Telgárt si to svoje miesto nájde každý, rodiny s deťmi, stredne pokročilí, experti či snowboardisti. Nájdete tu zjazdovky všetkých kategórií. Ich celková dĺžka je približne 4 kilometre a tá najdlhšia z nich dosahuje takmer 2 kilometre.

Stredisko pozostáva z dvoch hlavných častí. Prvá sa nazýva Stodolisko. Nachádza sa v spodnej časti strediska a ponúka zjazdovky modrej farby, teda najnižšej náročnosti. Na svoje si tu prídu začiatočníci a tí, ktorí sa chcú na lyžiach osmeliť a zdokonaliť.

Ostatní si obľúbia lokalitu Tresník. Tá je pre pokročilejších lyžiarov, jej spodnú časť však zvládnu aj začiatočníci. Inak tu nájdete dvojicu stredne náročných zjazdoviek a jednu čiernu, najnáročnejšiu. Tá je dominantou svahu a je ju vidieť už z veľkej diaľky. Jedna zjazdovka je samostatne vyčlenená snowboardistom a preto môžete v Telgárte zabudnúť na nezhody medzi snowboardistami a lyžiarmi.

Celkovo Vám ponúkne lyžiarske stredisko Telgárt až 5 vlekov. Je to skutočne dosť a je jedno na akom svahu sa rozhodnete lyžovať, v radoch čakať nebudete. K tomu máte k dispozícií lyžiarsku školu, parkovisko priamo pri vlekoch či reštauráciubufet s tradičnými pochúťkami.

Keďže sa budete nachádzať priamo pod Kráľovou hoľou, bola by škoda nevychutnať si pohľad na ňu. Ako na dlani ju budete mať z niektorej trate na bežecké lyžovanie. Alebo si spravte rovno výstup na túto majestátnu horu.

Telgárt je pripravený na nával turistov v lete aj v zime. Množstvo spokojných lyžiarov je zárukou, že aj Vy si tu prídete na svoje. To sa týka aj ubytovania. Nájdete tu horský hotel, turistickú ubytovňu, mnoho chátprivátov, kde Vás radi privítajú aj s Vaším zimným výstrojom a priateľmi. Prežite zimu v Telgárte a určite sa tu budete chcieť vrátiť.

... zobraziť viac

Apartmány Ski Telgárt

0,6 km od Ski centrum Telgárt, Telgárt, v rekreačnej oblasti,...
Apartmány s možnosťou využitia wellnessu

Style Apartment Telgárt

1,1 km od Ski centrum Telgárt, Telgárt, v obci / v meste, pri...
Výhodný pomer ceny a kvality apartmánu

Hotel Telgárt

1,5 km od Ski centrum Telgárt, Telgárt, na okraji obce / mest...
VOĽNÉ TERMÍNY NA JAR A V LETE 2020

Chata Ski Telgárt 2

1,5 km od Ski centrum Telgárt, Telgárt, v obci / v meste
JARNÝ A LETNÝ WELLNESS POBYT

Wellness Chata Ski Telgárt

1,6 km od Ski centrum Telgárt, Telgárt, v obci / v meste
Chata s wellnesom a kapacitou až 16 osôb

Chalupa Zubrik Telgárt

1,7 km od Ski centrum Telgárt, Telgárt, v obci / v meste, pri...
Novozrekonštruovaná chalupa v N. Tatrách

Chalupa Mika

1,7 km od Ski centrum Telgárt, Telgárt, na okraji obce / mesta
Chalupa vhodná pre rodiny s deťmi!

Chalupa Sýkorka

1,8 km od Ski centrum Telgárt, Telgárt, na okraji obce / mest...
Tradičná chalupa vhodná pre rodiny,sauna

Ubytovanie U Tuláka

1,8 km od Ski centrum Telgárt, Telgárt, v obci / v meste, pri...
Krásna dovolenka v prírode, pre rodiny

VISIT TELGART | CHATA

1,8 km od Ski centrum Telgárt, Telgárt, na okraji obce / mest...
Luxusná chata so saunou