Možnosť prenajatia si aj celého objektu!

Drevenica Hron je situovaná v krásnom pokojnom prostredí malebnej rázovitej horehronskej obce Pohorelá.

Blízke okolie ubytovania poskytuje našim hosťom bohaté možnosti aktívneho trávenia voľného času. Venovať sa môžete turistickým prechádzkam, hubárčeniu, horskej cyklistike, free ridingu, ski alpinizmu či paraglidingu. Obľúbenými sú túry na Orľovú hoľu, Kráľovu hoľu, k turistickej útulni Andrejcová či na Ďumbier. Spríjemniť Vašu dovolenku si môžete aj návštevou Dobšinskej ľadovej jaskyne, Bystrianskej jaskyne alebo Jaskyne mŕtvych netopierov, výletmi k priehrade Dedinky - Mlynky, spoznaním Čiernohronskej železničky a Muránskej planiny. Po aktívnom dni môžete zrelaxovať vo wellness centre, len 40 metrov od ubytovania. V zimnom období sú Vám k dispozícii služby neďalekých lyžiarskych vlekov Polomka a Telgárt.

Našim hosťom ponúkame celoročne príjemné ubytovanie v štýlovo zariadenej drevenici, ktorá prešla v roku 2003 kompletnou rekonštrukciou. Celková kapacita penziónu predstavuje 20 pevných lôžok, pričom spolu s prístelkami dokáže pohodlne ubytovať až do 35 hostí.

Drevenica je jedinečná svojím štýlovým, jednoduchým, ekologickým dreveným exteriérom a interiérom s výbornými termoregulačnými vlastnosťami. K dispozícii je Vám tu 7 izieb, dve dvojlôžkové izby, dve dvojlôžkové izby s možnosťou využitia dvoch prísteliek a ďalšie tri väčšie izby so 4 pevnými lôžkami s možnosťou 3 až 4 prísteliek. Všetky izby (okrem dvoch dvojlôžkových podkrovných spální so spoločnou kúpeľňou s toaletou) sú vybavené vlastnou kúpeľňou so sprchovým kútom, umývadlom a toaletou.

Pre príjemný relax v kruhu priateľov a rodiny Vám v priestoroch drevenice poslúži jedálenská časť s krbom a televízorom ako aj barová časť s biliardovým stolom a inými spoločenskými hrami. V cene ubytovania majú u nás hostia zahrnuté už raňajky. V prípade väčšej skupiny návštevníkov je po dohode možnosť doobjednania si stravovania vo forme polpenzie. Pre uskladnenie potravín je hosťom k dispozícii taktiež chladnička. WiFi pripojenie na internet je samozrejmosťou.

V uzavretom dvore drevenice sa z vonkajšej strany po obvode ubytovania ťahá klasický dedinský balkón, na ktorom sa výborne relaxuje. Oddýchnuť si môžu hostia aj pri záhradnom posedení s možnosťou grilovania a varenia chutného kotlíkového gulášu. Parkovanie Vašich áut je zabezpečené priamo vo dvore, resp. v garáži.

Vďaka svojmu vybaveniu je ubytovanie veľmi vhodné nie len pre ubytovanie väčších skupín hostí ale aj jednotlivých párov a rodiniek s deťmi. Srdečne Vás k nám preto pozývame a tešíme sa na Vašu návštevu.


Neakceptujeme: Partie mladých ľudí