VOĽNÉ TERMÍNY NA JAR A V LETE 2020

Ideálne pre veľké skupiny: letné tábory, športové sústredenia, turistické kluby, školy v prírode, teambuildingy, konferencie.

Hotel Telgárt sa nachádza v pokojnom prostredí obce Telgárt, s výhľadom priamo na Kráľovu holu.

Obec je situovaná na rozhraní Nízkych Tatier, Slovenského raja a Muránskej planiny. Stačí sa už len vydať turistickými chodníčkami a cyklistickými trasami a spoznať prírodné krásy týchto pohorí. V lete a na jeseň Vás tunajšia príroda obdarí chutnými lesnými plodmi i hríbmi. Odporúčame Vám spraviť si výlet aj do Dobšinskej ľadovej jaskyne, k Palcmanskej Maši, na Muránsky hrad alebo sa nechať rozmaznávať v Rekreačnom areáli Predná Hora. V zime si užijete lyžovačku na svahoch lyžiarskeho strediska Ski Telgárt, ktoré je vzdialené len 900 metrov od hotela.

Hotel disponuje celkovou kapacitou 102 lôžok. Na výber máte viaceré varianty 2- až 8-lôžkových izieb, aj rodinných izieb s dvomi spálňami. Súčasťou všetkých izieb je kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. V prípade záujmu o izbu s konkrétnym vybavením nás, prosím, kontaktujte vopred.

V hoteli si príjemne oddýchnete v spoločenskej miestnosti s pohodlným posedením, televízorom so satelitným príjmom a zahráte stolný futbal alebo stolný tenis. Dokonalý relax a pôžitok z pobytu zabezpečí hotelová sauna a vnútorný bazén (využitie za poplatok).

V priestoroch hotela sa nachádza tiež konferenčná miestnosť, recepcia a úschovňa bicyklov a lyží. V prípade záujmu Vám veľmi radi pripravíme polpenziu, k dispozícii sú raňajky, obedy i večere, ktoré si vychutnáte v hotelovej reštaurácii.

Príjemné voľné chvíle strávite aj na hotelovej terase, posedením na typických drevených laviciach v areáli alebo v spoločnosti svojich blízkych opekaním slaninky a špekačiek na ohni. Už teraz sa tešíme na Vašu návštevu.