Apartmánová chalupa blízko Ski centra

Pozývame Vás do našich Apartmánov pod Hrádkom, ktoré sa nachádzajú na okraji obce Závažná Poruba, blízko lyž. strediska Ski centrum Opalisko.

Okrem lyžovačky, snowboardovania a sánkovačky sa môžete vydať aj na svahy stredísk Iľanovo - Košútovo, na Podbreziny alebo aj do Jasnej. Dobre padne prechádzka prírodou Nízkych Tatier, cyklistika, turistika či nordic walking. Na dosah máte aj Liptovský Mikuláš s historickým centrom, celoročné centrum zábavy a relaxu - Tatralandiu alebo systém Demänovských jaskýň.

Celoročne Vám ponúkame ubytovanie v dvoch Apartmánoch pod Hrádkom, ktorých celková kapacita je 16 osôb. Prenajať sa dajú samostatne alebo aj ako jeden celok - rekreačný domček. Vybrať si môžete:

- menší 7-lôžkový apartmán pod Hrádkom s 2 spálňami na poschodí - jedna 3-lôžková s tromi lôžkami a jedna 3-lôžková s manželskou posteľou, jedným lôžkom a balkónom.
- väčší 9-lôžkový apartmán pod Hrádkom s 3 spálňami na poschodí - jedna 3-lôžková s tromi lôžkami a dve 3-lôžkové, každá s manželskou posteľou a jedným lôžkom. V každej sa nachádza východ na balkón.

Apartmány sú riešené totožne. Každý apartmán sa skladá z obývacej miestnosti na prízemí, ktorej súčasťou je televízor so satelitným príjmom, spoločenské hry a gauč (slúžiaci pre prespanie jednej osoby). Výborné pokrmy si uvaríte v kompletne zariadenej kuchyni. Prízemie dotvára samostatná toaleta. Na poschodí sú umiestnené spálne a kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. Všade sme zaistili bezplatné WiFi pripojenie, na izbách je zároveň aj pripojenie na káblový internet.

Na upravenej záhradke si oddýchnete na terase. K dispozícii je u nás taktiež detská postieľka a stolička na kŕmenie. Lyže a bicykle Vám s radosťou uschováme v garáži. Autá pohodlne zaparkujete priamo pri našom ubytovaní. Tešíme sa aj Vy na to, ako prežijete pohodovú dovolenku?