Ski bus Jasná-Chopok len 20m od nás

Penzión U Koníka sa nachádza priamo v centre historickej časti dedinky Liptovský Ján, v okrese Liptovský Mikuláš, v oblasti Nízkych Tatier. Tejto dedinke dodáva na atraktívnosti najmä lyžiarsky vlek s umelým zasnežovaním (vzdialený od penziónu 900 metrov) ako aj známe termálne kúpalisko (len 200 metrov od penziónu) či krytý bazén a tenisové kurty. Minútovou prechádzkou od penziónu sa dostanete k liečivému minerálnemu prameňu Teplica. Nezabudnuteľným zážitkom je rovnako návšteva novootvorenej Stanišovskej jaskyne, v ktorej majú len naši hostia 50% zľavu na vstup.

Tento príjemný penzión s kapacitou 21 lôžok je ideálny pre hostí, ktorí ocenia služby reštaurácie na prízemí. V rámci komfortných služieb je možnosť využívať spoločnú kuchynku v základnej výbave, ktorá pozostáva z mikrovlnnej rúry, rýchlovarnej kanvice a chladničky. Ubytovanie ponúkame v štyroch komfortne zariadených izbách, ktoré sú vybavené TV so satelitným prijímačom, DVD prehrávačom, rádio budíkom a WiFi internetom. Každá izba má vlastnú kúpeľňu s toaletou a sprchovacím kútom. Ďalej ponúkame štvorizbový podkrovný apartmán s terasou s príjemným posedením, s nádherným výhľadom na panorámu Západných Tatier. Súčasťou apartmánu je menšia spoločenská miestnosť s televízorom vrátane satelitného prijímača, kuchynka so základnou výbavou (mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica, chladnička) a dve kúpeľne so sprchovacím kútom.

Na dvore je možné využívať príjemné záhradné posedenie s ohniskom a možnosťou grilovania, opekania a varenia gulášu. Pre najmenších hostí máme k dispozícii detské ihrisko s trampolínou, hojdačkami, preliezkami a pieskoviskom, kde si Vaše ratolesti užijú veľa skvelej zábavy. Náš penziónik je veľmi priateľský k rodinám s deťmi.


Preferujeme: Rodiny s deťmi, Iba dospelých (bez detí), Iba zosobašené páry, Starších ako 25 rokov, Starších ako 35 rokov