Útulný penzión v krásnom prostredí!

Pozývame Vás do Penziónu Limba ***, ktorý je situovaný v jednej z najkrajších slovenských dolín, v Jánskej doline, pri obci Liptovský Ján.

V Jánskej doline si dokonale užijete prekrásnu prírodu, prechádzky, turistiku, cyklistiku ako aj relax v Termálnom prameni Kaďa i v Termal Raj Liptovský Ján. V Liptovskom Jáne sa navyše nachádza aj Park Mini Slovensko - areál miniatúrnych slovenských kultúrnych pamiatok. Zaujímavé sú tiež výlety do okolia, ako napr. do Demänovskej doliny a jej dvoch jaskýň, do Aquaparku Tatralandia, pri ktorom je situovaný Dom hore nohami, Kontaktná Zoo, veterný tunel Hurricane Factory, svet miniatúrnych sôch a stavieb Tatrapolis. Lyžovačku si vychutnáte na svahoch lyžiarskych stredísk Javorovica - Jánska dolina, Ski Centrum Opalisko a Jasná - Nízke Tatry.

Počas celého roka je Vám k dispozícii až 64 lôžok v komfortnom penzióne, ktorý je ideálnym miestom pre jednotlivcov, páry i skupinky rodín či priateľov. Ubytujme Vás v izbách v tomto rozložení:
- šesť 2-lôžkových izieb,
- osem 3-lôžkových izieb,
- štyri 4-lôžkové izby,
- dve 4-lôžkové rodinné izby s dvomi spálňami a možnosťou dvoch prísteliek.

Každá izba je vybavená manželskou posteľou, televízorom so satelitným príjmom a vlastnou kúpeľňou so sprchovacím kútom a toaletou. Niektoré izby sú navyše dovybavené balkónom. Vo všetkých priestoroch penziónu je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Váš voľný čas môžete tráviť v dvoch spoločenských miestnostiach, v ktorých nájdete stolný tenis, stolný futbal, pohodlné posedenie a televízor so satelitným príjmom. Nezabudli sme ani na tých najmenších a pripravili pre nich dva detské kútiky s hračkami, hojdačku a detskú postieľku. V prípade záujmu si vychutnáte celodennú stravu v našej reštaurácii s terasou, posedíte si v bare a využijete aj služby recepcie s možnosťou platby kartou.

V exteriéri si posedíte okolo ohniska a opečiete dobroty na ohni. Na úschovu lyží a bicyklov je k dispozícii na to určená miestnosť. Vaše autá si zaparkujete priamo na parkovisku pri penzióne.

Príďte sa nadýchať čerstvého vzduchu do Jánskej doliny a ubytujte sa v našom štýlovom Penzióne Limba ***. Tešíme sa na Vás!


Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty