Loading

Ubytovanie Tatralandia

(769 objektov v okolí 25 km)
Tatralandia

Hľadáte relax, rozptýlenie, dobrodružstvo a zábavu, či prázdninové radovánky pre deti? Navštívte Tatralandiu – najväčší vodný areál s ubytovaním na Slovensku, v Čechách a v Poľsku. Na návštevníkov Tatralandie tu čaká počas celého roka široká paleta možností, ako si spríjemniť dovolenku.

Aquapark ponúka možnosť využívať celoročne bazény s termálnou vodou. V prípade nepriaznivého počasia je možné využiť kryté bazény s množstvom vodných atrakcií ako napr. vodné postele, vodná hojdačka, masážne chŕliče, či detské šmýkačky. Na deti čaká detský bazén s atrakciami. Priaznivci aquaaerobicu si môžu v bazénoch denne zacvičiť. O zábavu sa postarajú skúsení animátori. Samozrejmosťou sú doplnkové služby ako napr. bezplatné lehátka, šatne a prezliekárne, či asfaltované parkovacie plochy.

Máte radi adrenalín? Vyskúšajte tobogany a vodné šmýkačky. Na Vašu bezpečnosť dohliadnu plavčíci. Trápi Vás hlad? Nemusí. Pre návštevníkov je pripravených 12 bufetov a reštaurácií ako i samoobslužná reštaurácia, kde Vám ponúknu lahodný obed, či večeru po príjemne strávenom dni. Pre milovníkov show v štýle divokého západu odporúčame navštíviť Western city. Privítajú Vás štýlové reštaurácie, bary a bufety. Po celom areáli jazdí cez deň aj večer originálny železničný vláčik Union Pacific. Túžite zregenerovať a relaxovať? Využite služby Wellness Paradise s možnosťami masáži, kúpeľov, zábalov, či elektroliečby. Ak potrebujete rozjariť telo i dušu nenechajte si ujsť návštevu Keltského saunového sveta. Čaká na Vás hydroterapia, aromaterapia, muzikoterapia,  množstvo kúpeľov, sáun a procedúr.

Tatralandia je ideálnym miestom na dovolenku s deťmi. Kým sa Vaše ratolesti bláznia v nafukovacom svete Summer City, vy môžete využiť lezeckú lanovú dráhu. Túžite aktívne stráviť spoločné chvíle? Vychutnajte si vodný futbal pre celú rodinu. Najmenší šibali môžu využiť detské ihrisko s rôznymi preliezačkami, šmýkačkami, hojdačkami, či pieskoviskom.

Hostia môžu využiť ubytovanie v bungalovoch a apartmánoch  rozdelených do štýlových osád. Samostatne stojace bungalovy a apartmány umiestnené v radovej výstavbe zaujmú všetky vekové kategórie. Ubytovanie je vhodné pre rodinnú aj  individuálnu dovolenku.

Veríme, že dovolenka, či víkendový pobyt v príjemnom prostredí Tatralandie Vám pomôže pookriať a načerpať sviežu energiu do nastávajúcich dní.

... zobraziť viac

AquaRelax Liptov Tatralandia

0,1 km od Tatralandia, Liptovský Mikuláš, v rekreačnej oblasti, pri vode
Vodný raj v samotnom srdci Liptova!

Apartmán Tatralandia 336

0,1 km od Tatralandia, Liptovský Mikuláš - Liptovská Ondrašová, v rekreačnej oblasti...
Pobyty do -30%, Aquapasy-20%, Skipasy-5%

Tatralandia Holiday Home 347

0,1 km od Tatralandia, Liptovský Mikuláš - Liptovská Ondrašov...
Bývanie priamo v Tatralandii

Chatka u Vinára - Tatralandia

0,2 km od Tatralandia, Liptovský Mikuláš - Liptovská Ondrašov...
Chatka pri aquaparku Tatralandia!

Chatky č. 428 a 429 - Tatralandia

0,2 km od Tatralandia, Liptovský Mikuláš - Liptovská Ondrašov...
Chatka priamo v aquaparku Tatralandia!

Tatralandia Chatky 1O9 a 11O

0,3 km od Tatralandia, Liptovský Mikuláš - Liptovská Ondrašov...
ZĽAVA 20% do Aquaparku TATRALANDIA

Chatka Elegance č. 433 - Tatralandia

0,3 km od Tatralandia, Liptovský Mikuláš - Liptovská Ondrašov...
Chatka pri aquaparku Tatralandia

Chatky Tatralandia Liptov 108 a 111

0,3 km od Tatralandia, Liptovský Mikuláš - Liptovská Ondrašov...
Aktívny relax priamo v Tatralandii!

Tatralandia chata č.118

0,3 km od Tatralandia, Liptovský Mikuláš - Liptovská Ondrašov...
priamo v Tatralandii , -20% Aquapark

Chata 115 Holiday Village Tatralandia

0,3 km od Tatralandia, Liptovský Mikuláš - Liptovská Ondrašov...
Wi-Fi PRIAMO V CHATKE ZDARMA!!!