Nechajte sa rozmaznávať našimi službami

Hotel Svätojánsky kaštieľ*** je situovaný v nádhernom pokojnom prostredí malebnej obce Liptovský Ján, rozprestierajúcej sa v prekrásnej Jánskej doline. Srdečne Vás pozývame stráviť Vašu dovolenku v štýlovom novozrekonštruovanom hoteli, ktorý je obkolesený krásnym romantickým parkom s fontánou a gašťanovou alejou.

Našim hosťom ponúkame luxusné ubytovanie v komfortne a vkusne zariadených izbách hotela. Vybrať si môžete spomedzi 15 dvojlôžkových, 4 trojlôžkových a 3 štvorlôžkových izieb. Všetky izby sú zariadené kvalitným novým nábytkom a sú ladené v príjemných farebných odtieňoch zelenej, hnedej a červenej. K výbave každej izby patrí televízor so satelitom, telefón, rádio a WiFi pripojenie na internet. Samozrejmosťou izieb je vlastná kúpeľňa s toaletou. Pre hostí preferujúcich apartmánové ubytovanie máme k dispozícii priestranný apartmán s kapacitou 2 až 4 osôb, ktorého súčasťou je plne vybavený kuchynský kútik. Apartmán má svoj samostatný vchod priamo z hotelovej záhrady.

V priestoroch hotela nechýba kaviareň, výborná reštaurácia so širokou ponukou lahodných jedál domácej ale i medzinárodnej kuchyne. Relaxovať a oddýchnuť si môžu hostia okrem hotelovej knižnice v priestoroch relax centra s vírivkou, saunou a možnosťou masáží. K príjemnému posedeniu a tráveniu voľných chvíľ hostí slúži slnečná letná terasa hotela a Coffee bar. Ubytovaní hostia majú možnosť využívať kvalitné služby požičovne a úschovne športového náradia, hotelové 7-miestne TAXI a v neposlednom rade aj množstvo spoločenských hier ako biliard a stolný futbal. A nezabudli sme ani na Vaše ratolesti, tie sa majú možnosť vyšantiť v detskom kútiku s dostatkom hračiek.


Neakceptujeme: Domáce zvieratá