Štýlové ubytovanie blízko kúpaliska!

Penzión Aurel je situovaný v atraktívnej centrálnej časti malebnej horskej obce Liptovský Ján, vo vzdialenosti približne 800 metrov od obľúbeného termálneho kúpaliska TERMAL RAJ Liptovský Ján. Ideálna poloha penziónu v srdci Liptova a v blízkosti všetkých jeho atrakcií, poskytuje našim hosťom výborné podmienky pre prežitie skvelej letnej a zimnej dovolenky. Okrem dokonalého relaxu v bazénoch miestneho termálneho kúpaliska si môžete Váš pobyt spríjemniť oddychom v prírodnom kráteri "Kaďa", s teplou termálnou vodou, vyvierajúcou priamo z podzemia. Blízko to budete mať aj k zábavnému vodnému svetu Tatralandia, očarujúcej Stanišovskej jaskyni, známym demänovským jaskyniam či Liptovskej Mare s možnosťou rybolovu, vyhliadkových plavieb loďou, člnkovania a iných vodných športov. Počas celého Vášho pobytu si tu môžete navyše vychutnávať množstvo príjemných turistických prechádzok, cyklistických a horských túr nádhernou okolitou prírodou Nízkych a Západných Tatier. Spoznávať tak môžete krásy Jánskej, Demänovskej, Prosieckej či Kvačianskej doliny.

Celoročne Vám ponúkame komfortné ubytovanie v 6 štýlovo zariadených izbách Penziónu Aurel, ktorý disponuje celkovou kapacitou 20 lôžok. Ubytovanie v penzióne je vhodné nie len pre páry, rodinky s deťmi a menšie skupiny priateľov ale aj pre väčšie skupiny návštevníkov, ktorým radi prenajmeme priestory celého penziónu (bez prítomnosti iných hostí).

Súčasťou penziónu sú dve 2-lôžkové a štyri 4-lôžkové izby, v ktorých výbave nechýba LCD televízor so satelitným príjmom, DVD prehrávač, chladnička ako aj vlastná kúpeľňa so sprchovacím kútom/vaňou a toaletou. Na prípravu vlastného stravovania môžu všetci ubytovaní hostia využívať v penzióne spolu až 3 plne vybavené kuchyne s elektrickým varičom, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou, chladničkou, kávovarom a kompletným kuchynským riadom s príslušenstvom (pre každé dve izby je k dispozícii vždy jedna spoločná kuchyňa). Na prízemí objektu si môžu hostia príjemne posedieť v priestrannej spoločenskej miestnosti s krbom a LCD televízorom.

Príjemne oddýchnuť a relaxovať môžete aj v záhradnej časti penziónu s terasou a altánkom s vonkajším krbom, ohniskom, záhradnými hojdačkami a trampolínou. Parkovanie Vašich áut je zaistené priamo v uzavretom dvore ubytovania.

Vďaka výhodnej polohe penziónu v centre obce to budete mať taktiež veľmi blízko k najbližšej reštaurácii (vzdialenej len 80 metrov), či k potravinám, nachádzajúcim sa vo vzdialenosti približne 200 metrov. Veríme, že si u nás výborne oddýchnete a pri ďalšej Vašej návšteve nášho krásneho kraja nás opäť radi navštívite. Tešíme sa na Vás.