Jedinečná drevenica pri kúpalisku

Novopostavená chata Bačova drevenica, je situovaná v jednej z najkrajších dolín na Liptove - Jánskej doline, pri turistami obľúbenej obci Liptovský Ján.

Okolie praje širokým možnostiam trávenia skvelej a ničím nerušenej dovolenky na Liptove. Nádherné sú výlety po okolí či už pešou chôdzou alebo na bicykli. Rovnako okolité lesy Vás zlákajú na zber lesných plodov a húb. Počas pobytu Vám odporúčame návštevu Stanišovskej jaskyne, prípadne Demänovských jaskýň. Počas horúcich letných dní si doprajte príjemné osvieženie na miestnom kúpalisku - Letné kúpalisko TERMAL Raj Liptovský Ján. Pramene tohto termálneho kúpaliska sú plnené vodou z prameňa Rudolf, ktorý má liečivé účinky reumatických chorôb, ochorení ženských orgánov, kožných ochorení a chorôb pohybového ústrojenstva. Skvelú zábavu si doprajete aj vo vzdialenejšom aquaparku Tatralandia, Vodnom parku v Bešeňovej alebo na priehrade Liptovská Mara s množstvom vodných atrakcií. Perfektná lyžovačka na Vás čaká v známych lyžiarských strediskách - Jasná - Nízke Tatry, Ski centrum Opalisko, Ski Centrum Žiar-Dolinky a FUN PARK Žiarce.

V našej štýlovej Bačovej drevenici Vás srdečne ubytujeme počas celého roka. Chatka disponuje kapacitou pre 15 osôb (vrátane prísteliek).

Prízemie chaty pozostáva z moderne zariadenej obývacej miestnosti s kachlovou pecou, gaučom, pohovkou (s možnosťou prístelky pre 2 osoby), televízorom so satelitným pripojením, rádiom a spoločenskými hrami. Zároveň odtiaľto vedie vstup na slnečnú terasu s posedením. Chodbou, popri masívnemu drevenému schodisku a štýlovo zariadenej kúpeľni sa dostanete do plne vybavenej kuchyne s jedálenským posedením, elektrickým sporákom, elektrickou rúrou, rýchlovarnou kanvicou, mikrovlnnou rúrou, umývačkou riadu, hriankovačom, chladničkou a mrazničkou.

Na prvé poschodie sa dostanete masívnym dreveným schodiskom, kde si pokojný a ničím nerušený spánok doprajete v jednej z troch spální, jednej 3-lôžkovej spálni s manželskou posteľou a samostatným lôžkom, jednej 4-lôžkovej so štyrmi samostatnými lôžkami a jednou prístelkou na matraci v podkrovnom priestore alebo v tretej 5-lôžkovej spálni s manželskou posteľou, samostatným lôžkom a poschodovou posteľou. Aj na tomto poschodí je pre hostí pripravená kúpelňa s toaletou. V celom objekte je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Exteriér chaty Vám ponúka možnosť využiť terasu s vonkajším posedením, gril i záhradnú hojdačku. Zabavíte sa tu pri hre futbalu, ako aj s hračkami, určenými pre Vaše ratolesti. Ak si chcete oddýchnuť od pracovných povinností a načerpať novú energiu, Bačova drevenica je to pravé, čo ste hľadali. Tešíme sa na Vás!


Preferujeme: Rodiny s deťmi, Starších ako 25 rokov
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Partie mladých ľudí