SKI areál len 600m, sauna aj vírivka!

Chata Slovakia 2 je situovaná v krásnom horskom prostredí Nízkych Tatier, v atraktívnej rekreačnej oblasti Krpáčovo, vo vzdialenosti len 200 metrov od jazera a 600 metrov od obľúbeného lyžiarskeho strediska Krpáčovo. Výborná poloha chaty v tichom prostredí ihličnatého lesa v kombinácii so zaručeným súkromím a nadštandardným vybavením, je zárukou skvelej dovolenky plnej relaxácie a pokoja, ale aj aktívneho oddychu.

Chata svojím komfortným vybavením uspokojí aj požiadavky náročnejších hostí. Jej súčasťou je relaxačná miestnosť s vírivkou, saunou, lehátkami a krásnym výhľadom, ktorá je Vám neobmedzene k dispozícii počas celého Vášho pobytu. Výborne oddýchnuť si môžete aj v altánku s vonkajším posedením s možnosťou grilovania na záhradnom grile či opekania na ohnisku.

Chata Slovakia 2 je prispôsobená pre pohodlné ubytovanie 4 až 6 osôb. Na jej prízemí je Vám k dispozícii príjemná spoločenská miestnosť s krbom, televízorom, rádiom s CD prehrávačom, jedálenskou časťou s posedením a pohodlnou rozťahovacou sedačkou (s možnosťou prespania pre 2 osoby). Zo spoločenskej miestnosti môžete zároveň využívať východ priamo na terasu chaty. Na prípravu Vašich obľúbených jedál Vám tu poslúži kompletne vybavená kuchyňa s indukčnou varnou platňou, elektrickou rúrou, chladničkou s mraziacim boxom, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou, umývačkou riadu a kompletným kuchynským riadom na varenie a servírovanie. Súčasťou prízemia chaty je okrem vstupnej miestnosti taktiež kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou (v relaxačnej miestnosti so saunou a vírivkou je hosťom k dispozícii druhý sprchovací kút). Schodiskom sa dostanete na poschodie objektu, kde sú pre Vás pripravené dve útulné 2-lôžkové izby s manželskými posteľami a jedna samostatná toaleta. Počas celého Vášho pobytu je Vám k dispozícii taktiež bezplatné WiFi pripojenie na internet.

V blízkom okolí chaty je množstvo atrakcií na aktívne trávenie Vášho voľného času. Ktorýmkoľvek smerom sa vydáte, nič nepokazíte :). Kúsok to budete mať k jazeru a lyžiarskemu stredisku Krpáčovo, pričom nádherná okolitá príroda Nízkych Tatier Vám ponúka aj bohaté možnosti príjemných turistických prechádzok a cyklistických túr. Navštíviť Vám určite odporúčame taktiež Jaskyňu mŕtvych netopierov či Čiernohronskú železnicu.

Chata Slovakia 2 Vám celoročne zaručí komfort, aký si zaslúžite! Tešíme sa na Vás.


Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty