Komfortné ubytovanie v krásnej prírode

Drevenica Huty sa nachádza v prekrásnom horskom prostredí obce Huty, s nádherným výhľadom na prírodu Chočských vrchov a Západných Tatier. Okúzľujúca príroda, čerstvý svieži vzduch a upokojujúce ticho, kde Vás prebudí iba šum vetra alebo spev vtáčikov, široké možnosti oddychových aj športových aktivít v blízkom okolí - to všetko tu na Vás čaká. Ak Vaša duša a telo baží po dovolenke a dokonalom relaxe práve v takomto prostredí, navyše v kombinácii s komfortným ubytovaním v štýlovej drevenici, srdečne Vás k nám pozývame.

Vašu dovolenku si tu môžete spríjemniť a obohatiť rôzne náročnými turistickými prechádzkami jedinečnou Kvačianskou a Prosieckou dolinou, horskou turistikou Západnými Tatrami, návštevou blízkeho termálneho parku - Aquaparku Tatralandia, ako aj návštevami mnohých kultúrno-historických pamiatok v blízkom okolí. V zimnom období sú tu na okolí pre Vás pripravené viaceré lyžiarske a bežecké trate. Skvelý čas v kruhu rodiny a priateľov si môžete vychutnať napríklad v lyžiarskom stredisku Zuberec - Milotín alebo Roháče - Spálená dolina.

Celoročne Vám ponúkame komfortné ubytovanie v Drevenici Huty s celkovou kapacitou 8 lôžok vrátane prísteliek. Na prízemí objektu sa nachádza spoločenská miestnosť s pohodlným posedením pri kachľovej piecke, LCD televízorom, rádiom, spoločenskými hrami a východom na slnečnú terasu s ratanovým posedením, ponúkajúcu výnimočný výhľad na okolitú prírodu.

V tejto časti drevenice je možné si v plne zariadenej kuchyni s jedálenským posedením pripraviť obľúbené domáce jedlá. Na ich prípravu Vám tu ideálne poslúži elektrický sporák s rúrou, chladnička s mrazničkou, mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica a kompletný kuchynský riad. Vynikajúce osvieženie po aktívne strávenom dni si môžete vychutnať v kúpeľni so sprchovacím kútom a toaletou, umiestnenej pri vchode do objektu.

Na poschodí drevenice si môžete pokojne oddýchnuť až v troch 2-lôžkových spálňach, pričom v jednej z nich je možné využitie 2 prídavných prísteliek. Samozrejmosťou je aj ďalšia komfortná a veľmi pekná kúpeľňa s vaňou a toaletou. Počas pobytu je pre hostí pripravená možnosť bezplatného WiFi pripojenia na internet.

Vo vonkajšej upravenej záhrade s posedením, grilom, ohniskom a pieskoviskom plným hračiek pre deti si môžu hostia vychutnávať tú pravú dovolenkovú atmosféru a relaxovať podľa svojich predstáv. Príďte a nechajte sa rozmaznávať! Tešíme sa na Vašu návštevu!