Vysoko kvalitné ubytovanie s raňajkami

Penzión Sankt Johann je umiestnený v srdci tatranskej prírody v pokojnej časti malebnej obce Liptovský Ján. Penzión je výnimočný nie len svojou výbornou polohou, príjemnou rodinnou atmosférou a ochotným personálom, ale predovšetkým kvalitou ubytovania so zabezpečeným chutným stravovaním a širokou ponukou doplnkových služieb. Relaxovať môžete v našich saunách, na terase obklopenej romantickou záhradou či pri hraní spoločenských hier.

Ponúkame Vám štýlové ubytovanie s celkovou kapacitou pre 36 osôb vrátane prísteliek v príjemne a moderne zariadených izbách. Vybrať si môžete spomedzi nasledovných izieb:
- osem 2-lôžkových izieb,
- troch 3-lôžkový izieb s prístelkou,
- jednej 3-lôžkovej izby,
- jednej rodinnej izby (3-lôžková izba s 2 prístelkami).

Každá z izieb disponuje vlastnou kúpeľňou s toaletou, televízorom, satelitom a WiFi pripojením na internet. Niektoré majú možnosť jednej prístelky. Pre rodiny s deťmi máme pripravenú detskú stoličku pre pohodlné chvíle strávené v jedálni penziónu.

Svoj voľný čas môžete stráviť hraním biliardu, stolného tenisu v exteriéri a spoločenských hier podľa Vašej chuti. Poslúži Vám aj prístrešok s možnosťou posedenia a grilovania v krásne upravenej záhrade.

Dokonalý relax zažijete v našich saunách. Vyskúšať môžete sauny (infra sauna, suchá sauna, parný box), padajúci dážď, ochladzujúce sprchy, trysku, vedierko alebo prírodnú kaďu, ktorú nájdete len pár metrov od penziónu.

Plánujete usporiadať seminár, školenie, firemnú, či rodinnú akciu? K dispozícii máme tri konferenčné miestnosti s celkovou kapacitou 60 osôb. Samozrejmosťou je zabezpečenie techniky, projekcie, asistenčné a stravovacie služby podľa Vašich požiadaviek. Rovnako zaujímavý môže byť u nás teambuilding - paintball, štvorkolky, lukostreľba, paragliding, výhliadkový let helikoptérou, zorbing, jazda na vznášadle či možnosť vyskúšať si šoférovať Hummer H2. Vyskúšajte a nebudete ľutovať.

Počas celého pobytu v penzióne Vám bude k dispozícii vždy ochotný a milý personál s ľudským prístupom. Tešíme sa na Vašu návštevu.