Loading

Ubytovanie Vodný park Bešeňová

(758 objektov v okolí 25 km)
Vodný park Bešeňová

Vodný park Bešeňová

Bešeňová

V regióne Liptov neďaleko mesta RužomberokLiptovský Mikuláš sa nachádza malebná dedinka Bešeňová. Obec Bešeňová je známa najmä minerálnymi prameňmi. Na jej území sa nachádza dokonca až štrnásť minerálnych prameňov. Minerálne vody, ktoré tu nájdete sú bohaté na vápnik, horčík, sodík, draslík, železo, mangán, draslík a rôzne ďalšie minerály. Vzhľadom na tento vysoký výskyt minerálnych látok je voda týchto prameňov hnedočervená a ich okolie je takisto sfarbené do hnedočervena.

Veľmi zaujímavou atrakciou pre dovolenkárov v obci sú Bešeňovské travertíny veľmi podobné Mamutím kaskádam, ktoré sa nachádzajú v Turecku. Bešeňovské travertíny patria dokonca k najzaujímavejším v Európe. Nachádzajú sa na strednej strane obce kde po nezvyčajných kaskádach tečú prúdy minerálnych vôd.

Táto kúpeľná dedinka sa teší záujmu dovolenkárov predovšetkým vďaka vodnému parku Bešeňová. Nájdete tu aquapark, ktorého súčasťou sú horúce termálne pramene.

V Gino Paradise (starý názov vodného parku) si nielen príjemne oddýchnete a zrelaxujete, ale minerálne pramene Vám pomôžu aj pri pohybových, tráviacich a dýchacích problémoch. K dispozícii máte množstvo bazénov, v ktorých si okrem liečivej vody užijete aj plno zábavy. Nájdete v nich trysky, ktoré imitujú divokú rozbúrenú vodu, podvodné lavičky či ležadlá alebo obľúbený vodný hríb. Veľkou prednosťou tohto thermalparku je celoročná prevádzka, takže aj v chladných mesiacoch si môžete užiť príjemnú hrejivú atmosféru. K oddychu a relaxu prispievajú dovolenkárom aj masáže, ktoré tu môžu absolvovať, alebo sauny, ktorých je tu široký výber. Zaujímavosťou, ktorá Vás určite upúta je Zlaté kreslo z 24 karátového zlata. Určite sa nebudete nudiť pri množstve atrakcií a podujatí, ktoré Gino Paradise Bešeňová poriada. Môžete si tu dokonca zacvičiť spinning či zumbu pri bazénoch.

Počas dovolenky v tomto regióne môžete zájsť aj do neďalekej Demänovskej jaskyne. Pre milovníkov turistiky sú tu vďaka členitému regiónu široké možnosti turistiky. Turistické chodníky Vás zavedú do Kvačianskej doliny, Prosieckej alebo do Chočských vrchov odkiaľ máte možnosť vystúpiť až na Veľký Choč. Veľmi obľúbenou trasou je cesta k Liptovskému hradu z dedinky Kalameny, alebo trasa za zrúcaninou Likavského hradu.

Ubytovanie Vám ponúkajú priamo v areáli vodného parku hotely a ubytovne. Ak ste sa rozhodli pre dovolenku plnú oddychu, relaxu a odpočinku Gino Paradise Bešeňová Vám splní vaše predstavy. Okrem toho, že sa nachádza v krásnom prostredí Liptova ponúka aj množstvo príťažlivých procedúr a možností relaxu.

... zobraziť viac

Apartmánový Hotel Bešeňová

0,0 km od Vodný park Bešeňová, Bešeňová, v obci / v meste, v...
Priamo v areáli termálneho kúpaliska!

Apartmán Lukáš

0,1 km od Vodný park Bešeňová, Bešeňová, v rekreačnej oblasti...
2-izbový apartmán priamo v Gino Paradise

Apartmán Korzár Bešeňová

0,1 km od Vodný park Bešeňová, Bešeňová, v obci / v meste, v...
Apartmán v areáli vodného parku Bešeňová

Apartmán Bešeňová

0,1 km od Vodný park Bešeňová, Bešeňová, v rekreačnej oblasti...
Last minute zlava 17% na ubytovanie

Apartmán Diamant

0,1 km od Vodný park Bešeňová, Bešeňová, v obci / v meste, v...
Apartmán v areáli aquaparku

Apartmán Pohoda Bešeňová

0,1 km od Vodný park Bešeňová, Bešeňová, na okraji obce / mes...
V areáli vodného raja Bešeňová!

Privát Maja

0,3 km od Vodný park Bešeňová, Bešeňová, v obci / v meste, pr...
Ubytovanie v blízkosti vodného raja!

Vila Ajka

0,3 km od Vodný park Bešeňová, Bešeňová, v obci / v meste, pr...
Len 50 m od vstupu do GINO PARADISE!

Villa Rustica

0,5 km od Vodný park Bešeňová, Bešeňová, v obci / v meste, pr...
Luxusné ubytovanie v blízkosti aquaparku

Chalupa Romana

0,5 km od Vodný park Bešeňová, Bešeňová, v rekreačnej oblasti...
Len 200 metrov od kúpaliska Bešeňová