Komfortné ubytovanie v krásnom prostredí

Apartmány Nevädza nájdete v krásnom horskom prostredí Liptova, v pokojnej časti malebnej obce Uhorská Ves, nachádzajúcej sa na úpätí očarujúcej Jánskej doliny.

Pre hostí máme pripravené v našej ponuke 3 apartmány na poschodí objektu. Vybrať si môžete spomedzi jedného trojlôžkového apartmánu, jedného dvojlôžkového apartmánu s možnosťou dvoch prísteliek (s balkónom) a jedného väčšieho dvojizbového apartmánu s dvomi dvojlôžkovými izbami.

Každý z apartmánov je tvorený spálňovou časťou, kúpeľňou s toaletou a plne zariadenou kuchynkou, vhodnou na prípravu vlastných jedál, ktorá je súčasne spojená s obývacou časťou s možnosťou príjemného posedenia a relaxovania. K výbave apartmánov patrí rádio, televízor a bezplatné WiFi pripojenie na internet, ktoré je zároveň zabezpečené v celom objekte.

Súčasťou areálu ubytovania je možnosť vonkajšieho posedenia vo veľkom altánku, kde si môžete taktiež pochutnať na grilovaných špecialitách, ktoré si viete pripraviť na záhradnom krbe a grile. Vaše ratolesti sa zatiaľ môžu vyšantiť na šmýkačke, hojdačke, v pieskovisku či na trampolíne. Príjemnú atmosféru ubytovania Vám počas Vašej dovolenky bude navyše dotvárať krásny výhľad na Roháče, na Nízke a Vysoké Tatry.

Blízke okolie poskytuje našim hosťom široké možnosti aktívneho oddychu, športového vyžitia a rekreácie. Vychutnajte si príjemné prechádzky a cyklotúry prekrásnou prírodou Jánskej doliny, jednou z najkrajších a zároveň najdlhších dolín Nízkych Tatier. Doprajte si relax v termálnych bazénoch blízkeho kúpaliska TERMAL RAJ Liptovský Ján alebo v známom vodnom svete Tatralandia s množstvom atrakcií a toboganov. V zimnom období si u nás prídu na svoje všetci milovníci zimných športov, ktorí si môžu dopriať vynikajúcu lyžovačku v neďalekom Ski centre Javorovica, Ski centre Opalisko v Závažnej Porube alebo v najväčšom lyžiarskom komplexe Jasná Nízke Tatry. Potraviny nájdete od nás 20 metrov a liečivý prameň Uhorčianka je od nás vzdialený 300 metrov.


Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Domáce zvieratá