ZĽAVA!Augustový týždeň so zníženou cenou

Chalupa Nina Liptov sa nachádza v nádhernom prostredí malebnej obce Liptovský Ján, na začiatku okúzľujúcej Jánskej Doliny, len 200 metrov od termálneho prameňa "Kaďa" a v blízkosti známeho lyžiarskeho strediska Ski Javorovica. Svojou vynikajúcou polohou uprostred všetkých najzaujímavejších atrakcií Liptova ponúka chalupa návštevníkom ideálne miesto pre vychutnanie si skvelej dovolenky plnej dokonalého relaxu aj aktívne stráveného času s priateľmi či rodinou. Vďaka prekrásnej okolitej prírode Nízkych Tatier a oblasti bohatej na jaskyne, minerálne pramene, termálne kúpaliská a aquaparky spolu s množstvom jedinečných historických pamiatok, si tu príde na svoje naozaj každý. V zimnom období si tu nenechajte ujsť výbornú lyžovačku v spomínanom lyžiarskom stredisku Ski Javorovica (vzdialenom len necelý kilometer od ubytovania) s 5 zjazdovkami, 4 vlekmi, vlastnou lyžiarskou školou, škôlkou a večerným osvetlením.

Celoročne Vám ponúkame veľmi pekné ubytovanie v Chalupe Nina Liptov s celkovou kapacitou 12 lôžok (vrátane prísteliek). Hosťom sú tu k dispozícii štyri samostatné izby: jedna 2-lôžková izba na prízemí, jedna 4-lôžková izba a dve 2-lôžkové izby na poschodí chalupy (v jednej 2-lôžkovej izbe je možné využiť rozkladaciu pohovku ako prístelku pre dve deti). Príjemný čas v kruhu rodiny a priateľov si môžete dopriať v útulnej a priestrannej spoločenskej miestnosti s krbom, televízorom, CD/DVD prehrávačom, rádiom, spoločenskými hrami a príjemným posedením na kreslách aj pohovkách. Na prípravu Vašich obľúbených domácich jedál Vám tu poslúži plne zariadená kuchyňa, vybavená plynovým varičom, elektrickou rúrou, mikrovlnnou rúrou, chladničkou s mrazničkou, rýchlovarnou kanvicou, umývačkou riadu a jedálenským posedením. Chalupa samozrejme disponuje taktiež jednou samostatnou toaletou na prízemí a jednou kúpeľňou s toaletou na poschodí objektu. Počas Vášho pobytu je tu možné využívať aj bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Vo veľmi pekne upravenej záhradnej časti chalupy s terasou, lehátkami, posedením a altánkom si dokonale vychutnáte tú pravú dovolenkovú atmosféru pri grilovaní, zatiaľ čo sa Vaše detičky budú spokojne zabávať na pieskovisku, hojdačke, šmýkačke, trampolíne či v letných mesiacoch v detskom bazéniku. Pohodlné a bezpečné parkovanie Vašich áut je možné priamo vo dvore chalupy.

Veríme, že sa u nás budete cítiť maximálne príjemne a radi nás v budúcnosti opäť navštívite. Tešíme sa na Vás!