Romantické ubytovanie na Liptove!

Apartmán Janka je situovaný v malebnej obci Závažná Poruba, v nádhernej prírode Nízkych Tatier pod vrchom Poludnica, v regióne Liptov. Vďaka výbornej polohe ubytovania (len 2 km od okresného mesta Liptovský Mikuláš) s bohatými možnosťami trávenia dovolenky je apartmán ideálnou voľbou pre všetkých milovníkov prírody, kúpania, lyžovania či kultúrno-historických pamiatok a zábavy.

Okrem podnikania rôzne náročných turistických prechádzok si Vašu dovolenku môžete spríjemniť taktiež hubárčením, cyklistikou, jazdou na koni či relaxom v termálnych bazénoch blízkeho kúpaliska v Liptovskom Jáne alebo v areáli Aquaparku Tatralandia s termálnymi bazénmi, tobogánmi, wellness službami a keltským saunovým svetom. Po necelých 20 minútach cesty autom sa dostanete k známym a turisticky veľmi vyhľadávaným demänovským jaskyniam, ktoré sa nachádzajú v tesnej blízkosti špičkového lyžiarskeho strediska Jasná - Nízke Tatry. V zimnom období sú tu taktiež vytvorené ideálne podmienky pre skvelú rodinnú lyžovačku a sánkovačku. Pre tých z Vás, ktorí uprednostňujú menšie lyžiarske strediská, je priamo v obci Závažná Poruba pripravené lyžiarske stredisko Ski centrum Opalisko s ponukou večerného lyžovania, sánkarskou dráhou, prírodným klziskom a osvetleným areálom pre bežecké lyžovanie.

Celoročne Vám ponúkame komfortné ubytovanie v našom štýlovom Apartmáne Janka s celkovou kapacitou pre 2 - 4 osoby. Apartmán disponuje vlastným samostatným vchodom s priestrannou "zimnou záhradou", kde je pre hostí pripravená skriňa na odkladanie batožiny a pohodlné gaučové posedenie s konferenčným stolíkom.

Po drevených schodoch sa dostanete do veľmi pekne interiérovo vybaveného apartmánu, ktorý pozostáva zo spálňovej časti s manželskou posteľou a dennej časti, vybavenej televízorom so satelitným príjmom a pohodlným posedením na rozťahovacej pohovke (slúžiacej aj ako prístelka pre ďalšie 2 osoby). Na prípravu vlastných obľúbených jedál Vám tu poslúži plne zariadená kuchyňa, vybavená keramickou varnou doskou, elektrickou rúrou, chladničkou, rýchlovarnou kanvicou a jedálenským posedením. Samozrejmosťou apartmánu je taktiež možnosť bezplatne využívať WiFi pripojenie na internet, ako aj vlastná kúpeľňa s vaňou a toaletou.

V príjemnej vonkajšej časti ubytovania s terasou, grilom a posedením si môžu hostia užívať spoločné chvíľky s rodinou a priateľmi, zatiaľ čo sa detičky s radosťou pohrajú na pripravenom ihrisku s pieskoviskom, hračkami, hojdačkou, preliezkou, šmýkačkou a obľúbenou trampolínou. Pohodlné a bezpečné parkovanie Vašich áut je možné priamo pri ubytovaní.

Veríme, že sa Vám u nás bude páčiť a odnesiete si z Liptova množstvo nezabudnuteľných zážitkov! Tešíme sa na Vás!