Loading

Ubytovanie Ski centrum Opalisko

(695 objektov v okolí 25 km)
Ski centrum Opalisko

Ski centrum Opalisko

Závažná Poruba

Na Liptove je počas zimy hromada snehu. A to je práve obrovská devíza pre zarytých lyžiarov. Práve na Liptov Vás v tejto chvíli pozývame, aby ste zažili špičkovú lyžovačku za prijateľné ceny.

Lyžiarske stredisko Ski centrum Opalisko nájdete len niekoľko kilometrov od Liptovského Mikuláša. S dopravou tak nebudete mať najmenší problém. Nachádza sa na úpätí vrchu zvaného Poludnica.

Lyžiarske stredisko Opalisko sa rozprestiera v rozmedzí nadmorských výšok 710 až 950 metrov nad morom. Nachádza sa priamo nad obcou Závažná Poruba. Jeho svahy sú orientované na severnú stranu a preto ponúkajú vždy dostatok snehu.

Ski centrum Opalisko je typickým rodinným strediskom pre široké spektrum lyžiarov. Zjazdovky sú vybavené systémom umelého zasnežovania, vďaka čomu trvá lyžiarska sezóna až do jari.

Prednosťou Opaliskavynikajúce snehové podmienky a zjazdovky pre každého lyžiara. Deti alebo začiatočníci určite ocenia menej strmé časti zjazdoviek či vlek určený výhradne im. Práve na modrých zjazdovkách sa naučí stáť na lyžiach skutočne každý. Obzvlášť pod dohľadom profesionálnych inštruktorov.

Najnáročnejší lyžiari tu tiež nájdu ten svoj kúsok, no najviac tratí je však vhodných pre stredne pokročilých lyžiarov. V celom stredisku nájdete až päticu zjazdoviek. O prepravu po stredisku sa starajú 4 vleky a jedna sedačková lanovka. Je to viac ako dosť a všetky tieto prepravné zariadenia sa postarajú o to, aby ste v radoch čakali čo najmenej. Prišli ste predsa lyžovať.

Celková dĺžka zjazdoviek je až 3160 metrov čo rozhodne nie je málo. Skutočne dlhá je aj tá najdlhšia zjazdovka, tá meria viac ako 1,5 km. Na nej si užijú aj tí najskúsenejší lyžiari.

Opalisko je taktiež mimoriadne vyhľadávané u priaznivcov bežeckého lyžovania. Tí, ktorí milujú potulky krásnou prírodou v bielej stope zaručene ocenia až 30 km bežeckých trás v okolí. Závažnú porubu by ste preto mali rozhodne zaradiť medzi kandidátov na Vašu zimnú lyžovačku.

Blízke okolie strediska ponúka aj mnoho zaujímavých výletov. Či už ide o túry po okolí alebo príjemný relax. Ten si doprajete v Tatralandii, azda najpopulárnejšom aquaparku na Slovensku.

Závažná Poruba ponúka dostatok ubytovacích kapacít pre všetkých lyžiarov. Nájdete tu ubytovanie v blízkosti svahu v štýlových penziónoch či horských chatách. Lacné ubytovanie ponúkajú jednoduché priváty, ktoré poskytujú dokonalé súkromie. Lyžovačku v Opalisku si užijete naplno, stačí už len prísť.

... zobraziť viac

Chata Opalisko

0,0 km od Ski centrum Opalisko, Závažná Poruba, mimo obce / m...
V tichom prostredí pod lesom

Norova chata

0,3 km od Ski centrum Opalisko, Závažná Poruba, na samote, pr...
Príďte si k nám vyčistiť hlavu.

Penzión Zivka

0,5 km od Ski centrum Opalisko, Závažná Poruba, na okraji obce / mesta, pri lese...
Wellness penzión pri lyžiarskom areáli

Apartmány pod Hrádkom

0,9 km od Ski centrum Opalisko, Závažná Poruba, na okraji obc...
Apartmánová chalupa blízko Ski centra

Hekels privat

0,9 km od Ski centrum Opalisko, Závažná Poruba, v obci / v me...
Rekonštruovaný apartmán blízko zjazdovky

Chata Janka

1,0 km od Ski centrum Opalisko, Závažná Poruba, na samote, v lese
Chata na okraji lesa v tichom prostredí

Apartmány u Braňa

1,0 km od Ski centrum Opalisko, Závažná Poruba, na okraji obce / mesta
Moderný apartmán s infra saunou

Apartmány pod Poludnicou

1,2 km od Ski centrum Opalisko, Závažná Poruba, v obci / v meste
Moderné apartmány neďaleko vleku

Chata Michal Závažná Poruba

1,4 km od Ski centrum Opalisko, Závažná Poruba, na okraji obce / mesta, pri lese...
Útulná chatka na Liptove!

Záhradný dom

1,6 km od Ski centrum Opalisko, Závažná Poruba, v obci / v me...
V krásnom prostredí s krbom