Turistika, lyžovanie, termálne kúpaliská

Chalupu u Valiky nájdete v príjemnom pokojnom prostredí na konci malebnej liptovskej obce Podtureň, nachádzajúcej sa na úpätí Nízkych Tatier, vo vzdialenosti približne 5 km od Liptovského Mikuláša. Vďaka výbornej polohe predstavuje chalupa ideálny východiskový bod pre podnikanie množstva turistických prechádzok a vysokohorských túr v Nízkych, Vysokých a Západných Tatrách. Spríjemniť Váš pobyt si môžete oddychom v bazénoch termálneho kúpaliska Liptovský Ján (5 km), vodného sveta Aquaparku Tatralandia (12 km) či v areáli aquaparku Gino Paradise Bešeňová (25 km). V zimnom období sú tu vytvorené skvelé podmienky pre milovníkov lyžovania ako aj iných zimných športov. Hosťom sú vo vzdialenosti do 6 km od ubytovania k dispozícii služby dvoch kvalitných lyžiarskych stredísk Závažná Poruba a Javorovica.

Našim hosťom ponúkame celoročne príjemné ubytovanie v samostatnej ubytovacej časti spoločného domu s domácimi s celkovou kapacitou pre 8 až 9 osôb. Ubytovanie disponuje vlastným vchodom, čo zabezpečuje pre hostí dostatok súkromia a pokoja. V objekte sú Vám k dispozícii tri podkrovné spálne: dvojlôžková, dvojlôžková s manželskou posteľou a s jednou prístelkou a dvojlôžková s manželskou posteľou a s dvomi prístelkami. Na prízemí ubytovania je umiestnená príjemná spoločenská miestnosť s krbom, televízorom so satelitným príjmom a pohodlným roztiahnuteľným gaučom s možnosťou prístelky. Nechýba tu ani kúpeľňa so sprchovacím kútom, samostatná toaleta a plne vybavená kuchyňa s jedálenskou časťou, vhodná na plnohodnotnú prípravu vlastného stravovania.

V celom objekte je zaistené bezplatné WiFi pripojenie na internet. Celý areál ubytovania je plne prispôsobený pre maximálny relax hostí. Využívať tu môžete pekne upravenú záhradu s pétanque dráhou a zastrešeným záhradným posedením s grilom. V letnom období sa môžete osviežiť vo vonkajšom bazéne. Za menší príplatok si môžete vychutnať relax v saune. Po dohode Vám taktiež radi zapožičiame 2 bicykle alebo sánky. Samotné ubytovanie je riešené a navrhované tak, aby vytvorilo príjemné prostredie pre rodinnú rekreáciu. Veríme preto, že sa u nás budete cítiť výborne a radi nás čoskoro opäť znovu navštívite.