Vhodné pre rodinky a skupinky turistov

Apartmány Mária sú umiestnené v príjemnom pokojnom prostredí malebnej liptovskej obce Liptovský Ján, neďaleko obľúbeného termálneho kúpaliska Thermal Raj (1 km) ako i liečivého termálneho prameňa. Ideálna poloha ubytovania v blízkosti všetkých známych atrakcií Liptova zaručuje našim hosťom bohaté možnosti voľnočasových aktivít. Dokonalý oddych si môžete dopriať pri návšteve vodného sveta Tatralandia (12 km), pri spoznávaní prírodných krás Nízkych Tatier, podniknutím výletov do neďalekých demänovských jaskýň alebo pri výbornej lyžovačke v blízkych špičkových lyžiarskych strediskách Ski Javorovica (2 km), Opalisko - Závažná Poruba (7 km) a Jasná Nízke Tatry (19 km).

Našim hosťom ponúkame celoročne príjemné privátne ubytovanie v dvoch kompletne vybavených apartmánoch, ktoré sú súčasťou rodinného domu. Celková kapacita ubytovania predstavuje spolu 8 až 11 lôžok. Vybrať si u nás môžete spomedzi menšieho apartmánu s kapacitou pre 4 až 5 osôb a väčšieho apartmánu, ktorý disponuje možnosťou pohodlného ubytovania pre 4 až 6 osôb. Súčasťou oboch apartmánov sú dve dvojlôžkové spálne, v ktorých je zabezpečená možnosť využitia prísteliek. V apartmánoch nechýba ani kompletne vybavená kuchyňa s jedálenskou časťou, ktorá Vám poslúži na prípravu chutných domácich jedál. Samozrejmosťou každého apartmánu je televízor, CD prehrávač, bezplatné WiFi pripojenie na internet a vlastná kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. Pre zabezpečenie pohodlia ubytovaných hostí je väčší apartmán dovybavený taktiež druhou kúpeľňou so sprchovacím kútom a toaletou.

Príjemne oddýchnuť si môžu ubytovaní hostia taktiež v pekne upravenej záhradnej časti ubytovania s altánkom so záhradným posedením a možnosťou grilovania na vonkajšom vstavanom krbe. Najmenší návštevníci sa zabavia v detskom pieskovisku s hračkami, na trampolíne alebo hojdačkách. Parkovania áut je možné priamo vo dvore ubytovania. Tešíme sa na Vašu návštevu.