Loading

Ubytovanie Ski Bezovec

(49 objektov v okolí 25 km)
Ski Bezovec

Ski Bezovec

Nová Lehota

Považie nie je práve najznámejšou lyžiarskou oblasťou. Prídu si tu na svoje milovníci histórie a hradov, rovnako aj tepla, vody a kúpeľov. Ale čo lyžiari? Oplatí sa im zavítať na Považie? Sú tu poriadne lyžiarske strediská? Svahy strmšie ako pole za dedinou? Odpoveď je jednoznačná, áno!

Vitajte v lyžiarskom stredisku Bezovec. Nájdete ho medzi mestami PiešťanyNové Mesto nad Váhom. Nachádza sa v pohorí Považský Inovec, ktoré je preslávené predovšetkým skvelými podmienkami na turistiku. Určite ho poznajú aj vyznávači horskej cyklistiky. Prechod pohorím v sedle bicykla je nezabudnuteľným zážitkom.

Považský Inovec vie byť nezabudnuteľný aj v zime. Lyžiarske stredisko Bezovec nájdeme v samom srdci pohoria. Najprv sa musíte dostať do obce Nová Lehota, odtiaľ už cestu nájdete bez problémov. Celé stredisko sa rozprestiera v okolí rovnomenného vrcholu Bezovec, ktorého nadmorská výška je 743 metrov. Leží na centrálnom hrebeni pohoria a to znamená jediné. Neopakovateľné výhľady počas lyžovačky, ktoré vyrážajú dych.

Lyžiarske stredisko Bezovec sa nachádza v nadmorskej výšky 460 až 700 metrov. Leží priamo v horách a vedzte, že tu vždy nájdete ideálne snehové podmienky. Navyše má komplexný systém umelého zasnežovania a novo vybudovanú vodnú nádrž, určenú na zásobovanie vodou. Stredisko sa môže pýšiť najlepšími podmienkami na lyžovačku široko ďaleko.

Zatiaľ to znie ako rozprávka. Verte, že zdanie neklame. Najlepšie na Bezovci je, že si tu prídu na svoje všetky výkonnostné skupiny lyžiarov. Začiatočníci, stredne pokročilí ale aj experti na lyžiach. K dispozícií Vám je až 6 zjazdoviek. Jedna z nich je modrá, vhodná predovšetkým pre začiatočníkov. Tá je aj najkratšia, meria len 200 metrov. Na druhej strane začiatočníci viac ani nepotrebujú. Nebudú sa báť pri pohľade do strmšieho údolia a budú to skúšať znova a znova. Ďalšie tri zjazdovky sú značené červenou farbou. Na nich sa vyblázni každý skúsenejší lyžiar. No a pre skutočných fajnšmekrov ponúka Bezovec dvojicu čiernych zjazdoviek. Jedna z nich meria až 1100 metrov, čím je najdlhšou v celom stredisku. Celková dĺžka všetkých tratí je viac ako 3 km, čo nie je málo.

O komfortnú dopravu v stredisku sa stará štvorica vlekov, vďaka ktorým nebudete musieť čakať v dlhých radoch. Okrem toho ponúka lyžiarske stredisko Bezovec aj mnoho doplnkových služieb, ktoré spríjemnia čas strávený na lyžiach. Nájdete tu snowpark s mnohými prekážkami, lyžiarsky servis, požičovňu lyžiarskej výstroje, miesto pre sánkarov, lyžiarsku školu, perfektnú reštauráciu a parkovanie hneď pri vlekoch.

A na záver príjemný bonus. Ak sa rozhodnete vybrať do lyžiarskeho strediska Bezovec na viac ako jeden deň, určite oceníte bohatú ponuku chát priamo pri zjazdovkách, Ráno stačí obuť lyže a vyraziť za dobrodružstvom. V blízkom okolí sú aj mnohé privátypenzióny, ponúkajúce kvalitné ubytovanie. Nemusíte sa preto obávať že sa pre Vás nenájde to správne ubytovanie. Príďte sa presvedčiť a zažiť neopakovateľnú lyžovačku v tomto nádhernom kraji.

... zobraziť viac

Chata Eva Bezovec

0,4 km od Ski Bezovec, Stará Lehota, v rekreačnej oblasti, v lese
Zľava 5% - ubytovanie viac ako 5 nocí

Chata Klaudia

0,4 km od Ski Bezovec, Stará Lehota, v rekreačnej oblasti, v lese
Len 200 m od lyž. strediska Ski Bezovec!

Rekreačný dom pod Bezovcom

2,4 km od Ski Bezovec, Stará Lehota, na okraji obce / mesta,...
Komfortné ubytovanie v Starej Lehote

Chata Javorníček

2,7 km od Ski Bezovec, Hrádok, na samote, v lese
Chata na samote uprostred lesov a hôr!

Chaty Rawa a chata Studienka

4,4 km od Ski Bezovec, Modrová, v rekreačnej oblasti, pri les...
Chaty v nádhernom horskom prostredí

Chata pri Horárni

4,5 km od Ski Bezovec, Modrová, v rekreačnej oblasti, pri les...
Komfortná chata s kaďou,bazénom, saunou!

Chata Modrová a Chata Pohoda

4,5 km od Ski Bezovec, Modrová, v rekreačnej oblasti, pri les...
Chaty s kaďou, pingpongom a kalčetom!

Chalupa Marek

7,1 km od Ski Bezovec, Moravany nad Váhom, na samote, v lese
Príjemný pobyt v chalupe na horách

Chata u Jozefa

8,5 km od Ski Bezovec, Prašice - Duchonka, v rekreačnej oblas...
Útulná chata v tichom lesnom prostredí!

Chata Daniela

8,5 km od Ski Bezovec, Prašice - Duchonka, v rekreačnej oblas...
MEGA Akcie jedine na Chate Daniela ♥️