Chata pre veľké skupiny a MEGA AKCIE !!!

Chata U Sovy je situovaná v rekreačnej oblasti Prašice - Duchonka, v okrese mesta Topoľčany. Chata predstavuje výborné riešenie najmä pre skupiny, rodiny a to počas celého roka.

Z chaty je to blízko k vodnej nádrži Duchonka, ktorá je vynikajúcou možnosťou pre trávenie voľného času pri vode. Okrem plávania si tu môžete aj zarybárčiť, plaviť sa loďou alebo si vyskúšať vodné športy. Okolie Duchonky je v lete zaujímavé aj pre turistov či zberateľov húb. Pekný je výlet k neďalekému Topoľčianskemu hradu s nádherným výhľadom a v zime si lyžiari užijú zimné športy v lyžiarskom stredisku Ski Bezovec.

Chata je členená na tri poschodia a disponuje celkovou kapacitou až pre 22 hostí. Pre Vaše spoločné dovolenkové chvíle je pripravená spoločenská miestnosť s pekným gaučovým sedením, ktoré Vám v prípade potreby poslúži ako prístelka pre dve osoby. Môžete si tu pozrieť televízor, pustiť si dobrú hudbu na HiFi veži s pripojením na mobilné zariadenie alebo si zahrať stolný futbal situovaný pod schodiskom. Spoločenská miestnosť je prepojená s kuchynskou, jedálenskou časťou a vedie z nej vstup na balkón. Kuchynka je plne vybavená a zariadená potrebným kuchynským riadom.

V chate sa nachádza päť spální: dve 3-lôžkové s manželskou posteľou, samostatným lôžkom, 4-lôžková s manželskou posteľou, dvomi samostatnými lôžkami, balkónom, 5-lôžková s dvomi manželskými posteľami, samostatným lôžkom a 5-lôžková s manželskou posteľou, poschodovou posteľou, samostatným lôžkom a balkónom. Súčasťou vybavenia chaty sú zároveň dve kúpeľne so sprchovacím kútom, toaletou a sušiakom na prádlo.

Počas Vášho pobytu si pripravíte chutné jedlá na grile prípadne si uvaríte pravý kotlíkový guláš. V prípade záujmu si Vaše bicykle môžete odložiť v priestore na to určenom, autá zaparkujete priamo pri chate. Chata U Sovy Duchonka má pre Vás dvere otvorené celoročne, tak sa tešíme aj na Vašu návštevu!